Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha szopi után adom az Infacol-...

Ha szopi után adom az Infacol-t, akkor is ugyanolyan hatásos?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem, annak az a lényege, hogy kajcsi előtt kapja és segít a hasi görcsök ellen, amit az anytej okoz neki.

Mi mindig előtte adtuk!

2009. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Csak valakitől olvastam itt, hogy ő akkor adja be a babájának, ha már biztosan hasfájásról van szó szopi után. Így úgymond nem "pazarolja", mert hát elég drága és kevés is... :(
2009. dec. 29. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia

éncsak akkor adom neki,ha tényleg hasfájás a baj okozója.Úgy is hat.

2009. dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Mi minden szopi előtt adtuk neki 2 hetes korától kb. 2 hónapos koráig.

Szerintem úgy van értelme, ha kaja előtt megkapja, és akkor tuti segít oldani a görcsöket, vagy megelőzni és nem is lesz görcs.

Ha jól emlékszem rá is van írva, meg nekem a védőnőm is azt tanácsolta, hogy előtte adjuk.

2009. dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

újra első vagyok.

"Az Infacol beadása nagyon egyszerű, még akkor is, ha a baba sír. Szokásos adagja egy teli cseppentő (0,5 ml) etetés előtt. "

[link]

2009. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Így kell adni, ahogy írod, ezt tudtam eddig is, már elment így egy flakonnal, csak kíváncsi lettem volna arra, hogy evés után is hat-e. Nagyon jó kis cucc, szeretjük, csak hát hamar fogy a fránya... :)
2009. dec. 29. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!