Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettem Mira baby vizet szorulá...

Vettem Mira baby vizet szorulásra a fiamnak, tejbe is keverhetem? Attól még ugyanolyan hatásos?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs az offért: Pont ilyet szeretnék venni én is a kisfiamnak, mert iszonyatosan szenvedünk már hónapok óta a szorulástól és semmi sem használ... Ez az utolsó reményem... Hol vetted, és mennyi volt? Használ? Én instant teát fogok beletenni először... Azt olvastam róla, hogy sós... mennyire?
2010. márc. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ma adtam először, vagyis próbáltam mert sehogy nem akarta meginni. Nem iszik gyümölcsleveket se teát,így elég nehéz. És azt sem tudom hogy csak éhgyomorra lehet e?!Gondoltam beleteszem a reggeli tejbe, de nem tudom az úgy jó e.

Gyógyszertárban vettem, 7 deci 300 ft körül van, de elvileg sokáig jó. Szóval még a hatást én is várom:)

2010. márc. 28. 15:09
 3/4 A kérdező kommentje:
írj majd privit pár nap múlva, ha kiváncsi vagy:)
2010. márc. 28. 15:10
 4/4 juditzita ***** válasza:
Az én kislányom 18 hós. Én szorulásra lenmaglisztet szoktam belekeverni joghurtba, vagy krémtúróba.. stb.. Nekünk be szokott jönni, és Ő is szívesen megeszi..
2010. márc. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!