Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, akinek alig vagy...

Van olyan, akinek alig vagy csak néhányszor forgott a gyermeke 7 hónaposan?

Figyelt kérdés
Alig akar forogni, nagyon ritkán fordul át.
2014. máj. 23. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:

a gurulásra gondolsz?

Nekem 5hósan tudott egyik irányból hasrafordulni a babám, pár nap muvla a másik irányba is, és utána 6hós korára tudott vissza is fordulni, de 2x láttam összesen hogy gurult volna. Szóval ő hasrafordult és 6-7hósan hason kezdett el körbeforogni- mint az iránytű, és úgy nyomakodott mindenfele, de ez nem kúszás volt. 9hósan kezdett el kúszni- ugy igazán és 10hósan mászni. Ugy gurulni nem igazán gurult sosem.


A kisebbik fiam szintén 5hósan fordult hasra, és ő 6hósan szabályosan gurulva közlekedett a házban. :)

2014. máj. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen nekem.

Most 3 éves,és nem lehet leültetni,egész nap pörög :)

2014. máj. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
van 2 ismerős baba is a környezetemben,aki nagyon lassan halad mozgásfejlődés terén. de ha már csinálta a mozgásformát nem kell aggódnod. ha már 1x átfordult,át fog többször is.
2014. máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!