Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan sétáltok a babával, ha...

Hogyan sétáltok a babával, ha nem akar a babakocsiban maradni?

Figyelt kérdés
13 hónapos babánkkal nehéz a sétálás, mert még egyedül menni nem tud (kapaszkodva nagyon ügyesen közlekedik. A babakocsiból sajnos elég hamar ki szeretne jönni séta közben, ilyenkor karban vihetem, ami elég megterhelő, miközben a babakocsit is tolhatom. Van valami jó ötletetek, hogy maradna a kocsiban? Esetleg valakinek valamilyen tapasztalata van-e tolókaros triciklivel kapcsolatban? Arra gondoltunk, talán abban jobban megülne, érdekesebb lenne a séta vele.
2014. máj. 23. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Én babám se nagyon szereti a babakocsit, de a tricikliben a világ végére is eltolhatnám, nagyon szereti. Mi ezzel járunk sétálni. Ilyenünk van:

[link]

2014. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lányom 10 hónaposan nem volt hajlandó babakocsiban ülni már, pedig még nem ment akkor...

Hát érdekes 2-3 hónap várt ránk akkor, mert vagy cipeltem, vagy hordoztam, vagy hagytam,hogy magától próbálkozzon itt-ott kapaszkodva menni.

Volt tolókaros biciklije, amit ugyanannyi ideig viselt el, mint a babakocsit. Ő menni akart és és nem ülni, vagy vitetni magát.

Alig vártam, hogy tényleg elinduljon. Utána lassan, de biztosan mindenhová sétálva mentünk. Még a kismotoron sem ült meg sokáig.

2014. máj. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom sem igazán szívleli a babakocsit, 14 hónapos, már jár, de nem volt ez másképp akkor sem amikor kisebb volt, egy ideig hordoztam, aztán csak pár perces sétákra mentünk kocsival.

Biciklivel megyünk mindenfelé, mert utazni szeret, talán próbáld ki, amikor elkezdtük használni, akkor még ő sem tudott egyedül járni és szívesebben ült bele , mint a kocsiba.

2014. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, először azt hiszem kipróbáljuk a triciklit (mi is ilyen fajtát szeretnénk), aztán ha nem jön be az sem, a biciklin ülést. Én is nagyon várom már, hogy elinduljon egyedül a babánk, talán akkor picit könnyebb lesz. :)
2014. máj. 24. 21:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvettük a triciklit a babánknak, azt hittem jobban fog tetszeni neki. Egy ideig el van benne, aztán jön a megfordulás, felállás és muszáj kivennem. Inkább tolja és úgy megy, ez nagyon tetszik neki.
2014. jún. 6. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!