Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent ha egy kisbaba...

Mit jelent ha egy kisbaba foggal születik?

Figyelt kérdés
Kishugom foggal született! szerintetek ez mit jelent? vagy egyáltalán vmi babona erre vagy jelentés? mi lesz azzal a fogacskával? kihuzzák? vagy sem?
2009. dec. 29. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
állítólag "boszorkány" :)) akinek foggal születik a babája, általában nagyon büszke rá, mert igazán ritka. később majd el lehet neki mesélni :)
2009. dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja, biztos , hogy nem fogják kihúzni, első voltam. az neki az a fog, ami másnap 3-6-9 hónaposan jön, kinek mikor :)
2009. dec. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor ő táltos. olvass utána a neten.
2009. dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha majd nő a foga és esetleg útban lesz, lehet hogy kihúzzák. De ha jó helyre nőtt a fogacskája, akkor nem nyúlnak hozzá.

Fényképezzétek le, hogy tudjon majd a suliba büszkélkedni vele, mivel nem mindennapi dolog. :)

2009. dec. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy a nagy emberek születnek foggal. Napóleon is foggal született!!!!
2009. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!