Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiszitterként ajánlólevél,...

Bébiszitterként ajánlólevél, de hogy ha még nem dolgoztam sehol, de szeretnék?

Figyelt kérdés

Szeretnék bébiszitterkedni,(külföldön) mert nagyon szeretem a gyerekeket, és a legtöbb helyre kérnek ajánlólvelet.De hogy? Egyszer valahol el kell kezdeni, nem lehet már az elsőnél ajánlólevelem..mit csináljak? Kérjek meg egy kisgyerekes ismerőst, hogy írjon egyet, vagy mi?Tök jól elvagyok a kicsikkel, de ezt nem tudom bizonyítani.Kicsit tanácstalan vagyok :(

Lányok, segítsetek!

22l


2009. dec. 29. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is voltam babysitter. Ne aggódj, aki külföldi babysittert keres, tisztában van vele, hogy ezek az ajánlólevelek általában csak barátnőktől vannak. Aki komolyabb háttérrel rendelkező személyt akar, az inkább helyben keres, na meg hajlandó is megfizetni. Amit a kelet-európai au-paireknek nem kell.

Kérd meg egy barátnődet, akinek van gyereke, hogy írjon egyet. Vagy írd meg te magad helyettük, gondolom le is kell fordítani.

2009. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) kinti magyarokról lenne szó, akik bébiszittert keresnek :)
2009. dec. 29. 23:15
 3/5 A kérdező kommentje:
És segítenél még abban, hogy mit kell ebbe beleírni?Fontos lenne:)
2009. dec. 29. 23:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Leírja, hogy mekkora gyerekei vannak, milyen időközönként vigyáztál rájuk, hogy bántál velük. Lelkiismeretes vagy, tapasztalt a gyerekekkel, szerettek. Ilyeneket.
2010. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2010. jan. 3. 20:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!