Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kisfiam elcsente a...

9 hónapos kisfiam elcsente a naptejét, és lerágott a csomagolásából egy pici darabot ami műanyag! Vigyem azonnal ügyeletre, vagy várjak?

Figyelt kérdés

2014. máj. 25. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz.
2014. máj. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért vinnéd ügyeletre?? Majd kikakálja :)

A lányom a másfél éve alatt ha tudnád mennyi mindent megevett már...

Majd beleszoksz te is, lesz ettől sokkal durvább is.

2014. máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Elsőnek megnéztem volna h a szájában van e, vagy esetleg körülötte, látok e vmit a gyereken? Aztán ügyelet, bár ha külsőleg nem látszik semmi nem biztos h foglalkoznak vele, attól is függ mekkora a darab, de nem innen várnám a megoldást, látatlanba nehéz megmondani
2014. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az volt az első dolgom, hogy megnéztem, hogy a szájában van-e! Nem volt, csak nagyokat nyelt, utána egyből adtam neki egy kis vizet, hogy nehogy a torkán akadjon.

Azért írtam ide, mert gondoltam mással is volt már így, vagy hasonlóan, de holnap amúgy is megyünk doktornőhöz, fogom neki mondani, ha addig nem lesz baj!

2014. máj. 25. 14:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem árt neki:-)
2014. máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!