Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy készültők a Szilveszter...

Hogy készültők a Szilveszter estére? Nem féltek, hogy a tűzijátéktól, meg a petárdázástól fől riad a Kicsi? Hogy lehet ezeket kivédeni? -4 hónapos baba anyukája-

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek meglepöen jól átaludták - ha te nem idegeled magad, akkor nincs semmi baj, de ha elöre görcsölsz miatta, akkor a baba EZT fogja érezni és azért nem fog nyugodtan aludni.
2009. dec. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én faim eszméletlen rossz alvó volt, még a parketta reccsenésére is egyből kipattant a szeme és képzeld, szilveszterkor se 2 hósan se 1 év 2 hósan nem ébredt fel, nem sírt és nem zavarta!!!! Pedig már ott ültem parában este hogy jaj mi lesz :)

Egyszer meg a Balatonon voltunk és este ott is tüzijátékot rendeztek (asszem a boglári napok keretében) és a fiam a kezemben aludt miközben vártuk a család másik felét, meg se rezzent a durrogásra...

Ezt csak azért írom hogy nem is biztos hogy zavarni fogja!

Ha meg mégis úgy gondolod, esetleg megpróbálhattok arra az egy napra elmenni nagyszülőkhöz ha nem nagyvárosban laknak akkor lehet h ott nem is lesz tüzijáték, vagy nyugisabb az utcájuk akkor petárdázás se nagyon.

Nekem most a lányom picike, ha felébred a durrogásra akkor majd sétálgatok vele addig amig vége nem lesz úgyis az anya közelsége nyugtatja meg legjobban őket :)

Szia!! :)

2009. dec. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Sajnos a nagyszülők is nagyvárosban laknak!

Valószínüleg nekem is marad a kézbevevéses módszer!

2009. dec. 30. 08:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne félj a legtöbb anyuka azt írta fel se ébredt a gyerek. Keress rá nagyon sok kérdés van róla. Én inkább a kutyámat féltem nagyon fél szegénykém.
2009. dec. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom 9 hónapos, úgy tervezzüka a szilvesztert, hogy jól lefárasztjuk és hagyjuk, hogy sokáig fent maradjon.Ha alaposan kifárad akkor ágyú sem ébresztheti fel. Azt olvastam, hogy egy fáradt babát semmi sem tudja felébreszteni. Ha mély álomba szenderül akkor szerintem nem lesz baj!Mi a fő út melett lakunk tömblakásban, ráadásul felújítanak felettünk úgyhogy fúrnak-faragnak, de pl ma reggel fel sem ébredt a gyerek az ütvefúróra, pedig nem alszik valami jól esténként és a parketta recsegésre is felébred.(mint az előttem szólónak)

Ne aggódj! Ha felébred a tüzijátékra próbáld meg élvezetessé tenni számára az eseményeket!Én is ezt fogom tenni! :)

Üdv!És BÚÉK!

2009. dec. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az enyém 6 hós, de én már előre félek. Nem tudjuk kivédeni, nem mehetek ki az utcára megtiltani a petárdát, én max annyit tudok tenni, hogy lehúzom a redőnyt is. De bizto svagyok benne, hogy fel fog rá ébredni :((

Azért boldog új évet kívánok! valahogy majdcsak túl leszünk ezen is.

2009. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!