Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Augusztusban új házba költözün...

Augusztusban új házba költözünk-akkor lesz egy éves a kislányom-rögtön új szobába tegyük?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én külön raknám. Talán hamarabb megszokja. Bár ezt gyereke válogatja, lehet, hogy az elején többet lesz a ti ágyatokban, mint a saját szobájában. De érdemes szerintem.
2014. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Isten őrizz...!

Épp elég lesz neki az új környezetet megszokni!

Bár kérdés hogy eddig veletek vagy külön aludt??

2014. máj. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
idáig egy szobában voltunk-az emeleten csak 2 szoba volt(a nagytesó a másikban van)
2014. máj. 26. 12:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lányom 1,5 éves korában költöztünk nagyobb lakásba,már előtte mondogattuk neki,hogy saját szobája lesz.....mikor megmutattuk neki még üresen,teljesen oda volt,hogy az csak az övé lesz és ott alhat majd.....:)Beköltöztünk ésazelső éjszaka már gond nélkül ott aludt....ugyanúgy csináltunk mindent,mint amott.......meseolvasás,jó éjt puszi,villany lekapcs,negyed óra mellette ülés,elalvás és kijöttem.....reggelig aludt.....csak jól kell "tálalni"....a költözés nem sokk a gyereknek,ha úgyvan előadva,hanem élmény......
2014. máj. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!