Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esett már le a babád valahonna...

Esett már le a babád valahonnan úgy, hogy rögtön nagy kék dudor lett a fején, homlokán?

Figyelt kérdés
Lett valami komolyabb baja?
2014. febr. 6. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen az enyém mikor kicsi volt, pontosan 9 hónapos. Fogalmam sincs a mai napig ,hogy hogy sikerült neki , de be volt csatolva a babakocsiba és kifordult , kimászott belőle amíg én beszélgettem. És szegénykém fejre állt a betonon. Hála Istennek semmi baja nem lett tőle. Egyből lecseréltem a babakocsit, mert a csatjával volt gond. Mindez pillanatok alatt történt, épp , hogy csak elfordultam. Onnan kezdve paranoiás voltam, de szerencsére többször ilyen nem fordult elő..
2014. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen,az ágyról 5 hónaposan,addig úgy tudtam,hogy még nem tud átfordulni,hát ez volt az első neki..rögtön ügyelet,szemfenékvizsgálat,stb..szerencsére semmi,de azért vittem,mert sajnos volt ismerősi körben tragédia,pelenkázóról leesett babánál
2014. febr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nalunk a hintacskajan volt vacak a csat mint az elso valaszolonal, altattam es mikor mar elaludt benne elnyultam oldalra a viert h igyak mire visszafordultam kifordult belole mert almaban elkezdett fixeregni vagy lokott egyet magan, a szeme alatt utotte meg az arcat. Szerencsere egy kis kek folton kivul semmi komoly nem lett belole. Majdnem 7 honapos volt.

Mar 1 eves es pont tegnap jart ugy h setalgatott felvett egy ruhadarabjat, amugy csupaszkodott furdes elott meg en osszeszedtem a cuccait es ahogy ment a furdobe elbotlott a kuszobnel de nem tette le a kezet mert hatra fogta a ruhacskajat igy homlokkal esett a padlora. Annyira orditott h visszabofogott. Szerencsere vagy egeszsegugyis a szomszedomban ot hivtam at h nezze meg, es mondta h valoszinu a sirastol jott neki vissza de ha csak egy kicsit is elofordul meg az este folyaman akkor ugyelet azonnal. Ma mint akit kixsereltek olyan virgonc. Csak egy kis lila foltocska van a homlokan.

Katasztrofa az ilyen helyzetek. Ilyenkor megall bennem az elet es el se tudom mondani h mit erzek. Hiaba probalom ovni, vedeni a bajtol de vhogy megis sikerul nehany baleset.

2014. febr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már tudott állni, járni, de még nem stabilan (kb. 8 és 18 hós kora között), többször is sikerült így esnie. Először szaladtunk az ügyeletre, a sokadiknál már csak otthon tettünk rá rutinból a konyharuhába csavart mirelitet :)
2014. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, kb. 15 hónaposan a kanapéról ugrott fejest. Szép nagy kék dudor lett a fején, de egyébként semmi baja nem lett.
2014. febr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pár hete történt hogy a 17 hónapos fiam sírására keltem. Ő az apukájával kel, én meg nehezebben kelek. :D Annyira nehezen hogy a fiam átmászott a fejemen keresztül és mivel aludtam, fogalmam sincs hogy történt de brutálisan lefejelte az éjjeli szekrény szélét. A homloka sebes lett és a szeme alatt keletkezett egy pici monokli. Talán 1-2 napig volt halvány lila de úgy nézett ki szegénykém mint akinek bevertek egyet.
2014. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Leugrott az ágyrol és fejjel nekiesett a radiátornak. Olyan másfél éves volt. Nem lett semmi baja. A járni tanulós időszakban is előfordultak szép nagy lila puklik a gyerek homlokán, majdnem mindig volt valamelyik oldalán. Volt hogy álló helyzetből lefejelte az ágy keretet, mert kicsúszott alóla a lába. Ezeket nem lehet kivédeni.
2014. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!