Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Általában mikor tudnak már...

Általában mikor tudnak már kézen fogva sétálni a babák? 12-13 hónaposan?

Figyelt kérdés

Nekem nem rég állt fel először és kíváncsi vagyok mikor jön az, hogy már lépeget is.

10 hónapos


2009. dec. 30. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Lányom 8 hónaposan állt fel először, három hét múlva lépegetett a bútorok mellett, most 10hónaposan ha egyik kezét fogom akkor megy. Egyedül még csak opár lépést tud, mert elesik vagy leül. Szerintem nektek is lesz egy-két hónap, de vannak babák akik gyorsabbak :o)
2009. dec. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kislányom 7 hónapos volt mikor a bútorok mellett kapaszkodva lépegetett.9Hónapos volt amikor magától el is indult.
2009. dec. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen változó, nem lehet így megmondani.

Ahogy olvasom, vaanak szuperbabák, 7 hónaposan mennek, de vannak lassabban, megfontoltabban fejlődő picik, akik majd csak egy évesen vagy utána kezdenek el járni.

2009. dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!