Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kisfiam nagyon...

8 hónapos kisfiam nagyon hiszis, akaratos lett. Hol rontottam el? Hogyan lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés
A napirendünk nem változott, sem más körülmény. Mindent úgy csinálok mint eddig. Leginkább 1 hete kezdte ezt el. Semmi nem jó neki, nem kötik le a játékok...stb. A kiságyban feláll és sir ez napi program lett, minden elalvás előtt. Ez már mindig igy marad? Amúgy nagyon nyugodt, mosolygós baba volt mindig. Most is imádnivaló, de hát valahol meg kell húzni a határt. Úgy sajnálom szegénykémet. Mi lehet a baj?
2009. dec. 30. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy el lett kényeztetve , általában akkor szoktak ilyenek lenni sztem
2009. dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az enyém is nagyon nyugodt, és most ő is egy kicsit "hisztisebb". szerintem az enyémnek jön a 3. foga. a tiédnél ez nem lehet?
2009. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tegnap, mintha egy picit meg lett volna dagadva az inye fennt. Neki is ez lenne a 3. foga. Viszont az előző kettőt, meg sem érezte, egyszercsak kibújt, semmi nyűgösség :O Csodálkoztam is...Már csak a kis rizsszemet láttam :))

Nem hiszem, hogy elkényeztettem, Én vagyok vele egész nap, még nagyi sincs aki pesztrálja és hát van, hogy ott kell hagynom egyedül játszani a járókában, mig Én elvégzem a dolgom. Eddig nem volt semmi gond. Nem értem.

2009. dec. 30. 11:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 8 hónapos kora körül "romlott el", kb 3 hete. Van hogy semmi nem jó neki, és csak áll vagy ül és sír (vagy inkább üvölt), és aludni is rosszabbul alszik. Mondjuk neki még foga sincs kint, szerintem az is rátesz egy lapáttal. De pont most olvastam itt utána, többen írják hogy 8-9 hónaposan van ilyen hisztis időszak, ami majd elmúlik. Csak kitartás kell hozzá....
2009. dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

második vagyok. én nem hiszek az ilyen általános hisztikben, meg szeparációs szorongásokban. az első két foga közül az egyiket mi sem vettük észre, a másodiknál nappal sírósabb volt, és egyszer ébredt fel éjszaka, másnapra kint volt. de másra már én sem tudok gondolni. eszik is rendesen, a nappali alvásokkal van a gond, az éjszakaival nem, és mindent rágcsál, én csak ebből gondolom.

most adtam neki egy kis nurofent (én azt szoktam, ha van valami, ezt a szirupot), azóta tök jó kedve lett megint.

ez is csak azt igazolja, hogy valamije fáj, és hát mivel nem beteg, csak a foga lehet az. :)

2009. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!