Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen teát adjak 5.5 hósnak?...

Milyen teát adjak 5.5 hósnak? Hogy készítsem? Naponta mennyit?

Figyelt kérdés

Mióta elkezdtem hozzátáplálni,elég kemény a széklete.Van minden nap,nem fáj a pocija de nagyon keményet kakil- mint a kő- és szeretnék segíteni neki valahogy.Napi 2* kap gyümit ill. főzit,egyébként anyatejet kap.

Semmi más folyadékot,teát vizet nam adok neki.


Mit tudnék tenni,h segítsek rajta?


2009. dec. 30. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én ekkorának Hippes instant teát adtam neki, 1 dl vízhez 1 csapott teáskanálnyit. De simán forralt vizet is adhatsz neki.

Esetleg próbálj meg olyan gyümölcsöt adni ami jobban lágyítja a székletét, barack vagy szilva.

2009. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én hippes teát adok szereti
2009. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mecsek baby-t adok neki, minden ízesítés nélkül, az viszonylag jó a székletére a kamilla miatt. Bármit adsz neki, próbáld először ízesítés nélkül adni, ha úgy elfogadja, akkor legalább nem mindig az édes ízt keresi majd:)
2009. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!