Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babat mennyi idos koraban...

Babat mennyi idos koraban lehet gyerekek kozelebe vinni?

Figyelt kérdés
Egeszsegugyi szempontbol kerdezem, pl ovis, iskolas gyerekek.
2014. máj. 26. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem beteg a gyerek, akkor lehet. Sok családban már van nagyobb testvér, így elkerülhetetlen a találkozás. Egyébként ha vinni akarod valahova, akkor 3-4 hetes kort várd meg.
2014. máj. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Első gyerek, csak az kérdéses, hogy gyermekes ismerősökhöz mikor lehet menni. Értelemszerűen, ha betegek a gyerekek, akkor nem, de lappanghat is bennük, amiről a szülők se tudnak.
2014. máj. 26. 10:07
 3/4 anonim ***** válasza:
ahol nagyobb testvér van, ott tényleg elkerülhetetlen a találkozás, de azért egy másik családban más a 'bioszféra'. ha idegen helyre akarod vinni, akkor várj vele másfél-két hónapos koráig, szerintem.
2014. máj. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyot vinni kell az oviba, a kicsit 2 hetes koráig tudtam reggel,és délután Anyukámra bízni,de aztán hoztam vittem a kicsit is minden nap az oviba.
2014. máj. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!