Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 3 éves, naponta 2-3x...

Kisfiam 3 éves, naponta 2-3x kakál mostanában, és elég túrós, ragacsos. Nem híg, nem hasmenős, de laza. Nem akarom csak emiatt az influenzás gyerekek közé a dokihoz vinni. Volt másnak is ilyen?

Figyelt kérdés
Normafloret kap, és érdekes hogy mikor nem iszik tejet aznap nem laza a széklete!
2011. jan. 26. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy tejallergiás. Kérj beutalót gasztroenterológiára, és ott megmondják, hogy mik a további teendők.
2011. jan. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem túlzás mindjárt betegségre gondolni! Az én kisfiam 1 éves múlt,de neki is elég gyakran van ilyen,havonta kb. 4-5-ször biztos. Ez attól is függ,mit evett aznap. Mindenki szervezetére máshogy hat a táplálék. Tehát nem kell mindjárt megijedni,nem hiszem,hogy beteg lenne kisfiad.
2011. jan. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát kb 2 hete ez megy, és tényleg megfigyeltem, hogy a tejjel van így, de persze tévedhetek is.

ha esetleg ez lenne a baj, nem ehet semmi tejterméket, vagy csak konkrétan tejet nem ihat? pl joghurt, puding, túró?

2011. jan. 26. 09:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Karácsonykor 8 napos hasmenése-hányás volt a 3 éves lányomnak,a gyerekorvos aztmondta felejtsem el a Normaflórt,inkább adjak a gyereknek ACTIMEL abban sokkal több a probiotikum,és hasmenésnél savanyított tejtermékeket, pl.actimel,joghurt,túró lehet adni a gyereknek. A lányom joghurton élt és gyógyult meg miután 3 orvos semmit nem mondott csak,hogy kesz,ropi,tea.Ezután 2nap alatt normális széklete lett:)
2011. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a tejre allergiás, akkor nem ehet semmit amiben van tej. Tehát túrót, joghurtot, sajtot sem.
2011. jan. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!