Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékkal, foglalkozássa...

Milyen játékkal, foglalkozással kötitek le 15 hós babátok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én babám még nincs ennyi idős. A barátnőmé pont 15 hós. Az Anya, taníts engem (Deákné B. Katalin) c. könyvet jó szívvel ajánlanám. Napokra lebontva ajánl fejlesztő, játékos feladatokat egészen kisiskolás korig.
2010. jan. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kislányom van. Babázunk, labdázunk, hintázunk csúszdázunk, mondókákat tanulunk(úgy értem, én mondom Ő pedig mutogatja, pl.:csíp-csíp csóka, tapsi-tapsi mamának stb...)Színes könyveket nézünk, építő kockákat teszek (én) egymásra Ő pedig elborítja 1 nap 100-szor. Hát ilyesmiket. Remélem tudtam segíteni!
2010. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 13 hónapos.Mostanában kezdte el élvezni a formabedobós játékokat, a sütifaló kincsesbödön a kedvenc :) De a sima bedobóst is élvezi, mindig megtapsoljuk magunkat:)Nincs türelme viszont, hogy "ölbenülös" játékokat játszunk.Mindent rág, szájába vesz ezért a fajátékok nagyrésze a polc tetején van, de nagyon szereti a mozdonyt, autópályát ..
2010. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Babázunk, betakarjuk, kitakarjuk, építünk, már ügyesen egymásra rakja a kockákat, hatalmas tornyot tud építeni, aztán ha megunta szétszedi. Szeret mesét hallgatni, bújócskázni(apával szoktuk hárman, vagy valaki elbújik, mi meg megkeressük, vagy valaki elbújik vele, és a másik megkeresi, nagyon élvezi, extázisban van tőle). Bébitaxizik, motorozik. Énekelünk, mondókákat játszunk(kerekeset, böködőset...). Szeret főzni, pakolni, rakodni. Soha nem áll meg, sok időt el van egyedül is.
2010. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

15 hós kislányom.

A kedvenc a rajzolás, ill. a firkálás zsirkrétával,könyvek minden mennyiségben, bár itt nem érdekli a mese csak a képek(főleg az állatok),kiskonyhában főzöcske,udvaron a lapátjával a "földezés",bébitaxizás,labdázás,fogócska-bújócska,babázás,szeret mesét nézni a tvben,épitőkockákkal jól elvan, bár főképp rombolja:).Nagyjából ezek a kedvencek.

2010. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

14 hós fiam, még nem jár egyedül. Ki-be pakol mindent. Sok zenélős kütyüje van gombokkal, azt nyomkodja, hallgatja. Halász Juditot hallgat napi fél órát :), reggel nézi a meséket kicsit, közben rág valamit, napi fél- egy óra könyvnézegetés, hozza nekem hogy mondjam, mutassam... Igy kb 15-20 szót már mond. Dobálja a labdát, megy utána vagy várja hogy visdzaguritsuk. Imád velem porszivózni, mosógépet kipakolni,zoknit rendezni...napi két séta kell minimum, sütifalót ő is imádja, kezdi érteni, melyik formát hová kell tenni. Sokkal

jobb vele játszani, mint pl 3 hónapja, sokkal önállóbb. Ja, és minden mennyiségben autók!

2010. jan. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!