Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősnek tippelnéd a...

Mennyi idősnek tippelnéd a babámat a leírtak alapján?

Figyelt kérdés

Nem mindent írok le, de a leírtak alapján mennyi idősre tippelnéd? Már tud integetni(ha kedve van), hütőmágneseket leszedi a hütőről, majd vissza is tudja pakolni rá, apró tárgyakat tárgyakat szépen beleteszi a tenyerembe ha kérem, ha a kisebb játékokat egy tálba vagy pl játék bevásárló kocsiba teszem, ő kipakolja belőle, majd vissza is tudja tenni. Van egy ugráló csacsija, kérdezem hol a szeme, megmutatja rajta mind a kettőt egymás után.

Csak pár apróság, ezek alapján mennyi idősnek tippelnéd? Vagy a tied mikor csinálta ezeket? Köszönöm.


2014. máj. 27. 13:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Csak azért írtam ki, mert azt gondoltam nagyon hamar csinálja ezeket a dolgokat az én kis okoskám. De a válaszokat látva úgy tünik teljesen átlagos.

Olyan kis okosak ezek a kis csöppségek, ilyen pici korban már ilyen nagy dolgokat csinálnak. :)

Ja, a lényeg mindjárt lemarad: 9 hónapos a drágám.

Mégegyszer köszönöm a válaszokat.

2014. máj. 28. 08:14
 12/12 anonim ***** válasza:

8 hónapos az enyém, (2.-án) ezeket mind csinálja. Kivéve, hol a csacsi szeme. De ha kérdezem, hogy hol a kutyánk, akkor odanéz.

Szerintem átlagos, normál ütemben fejlődnek.

2014. máj. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!