Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttnek ajándékcsomag,...

Újszülöttnek ajándékcsomag, mit tegyek bele?

Figyelt kérdés
Ti minek örültetek volna? Kb. 5-7000.- ig bezárólag. Barátnőm babájának (és neki) szeretnék ajándékot adni, még a pici születése előtt, nem akarunk az elején zavarni. Mit vigyünk? Minek örültetek volna? Mi hiányzott a sok ajándék ellenére?
2014. máj. 27. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én anyának gyümölcslét vittem, apának egy pezsgőt a babának meg egy maci rongyit.
2014. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kérdezd meg a barátnődet, mi az ami esetleg még hiányzik, mert nem szeretnél felesleges dolgot venni.
2014. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Margit84 ***** válasza:
100%
Én általában egy nagy csomag pelenkát veszek, és akkora méretű rugdalózó vagy bármi ruhát ami születés után 3-4 hónappal lesz csak jó.... Eddig még mindig örültek neki és hasznos volt.
2014. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én örültem nyálfogó kendőnek, bébijátéknak, szoptatós teának, csokinak, cumiláncnak... :)
2014. máj. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Textilpelus, abbol sok kell. Egy csomag 3 as meretu pampers. Dm babylove sensitive popsitorlo ez a legjobb. En ezeket vennem, ill. Orulnek legjobban neki.
2014. máj. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is olyat vigyél, amiből sok fogy. Pl. pelus, törlőkendő, pelenkázó alátét, eldobható előke és mellé vmi apróságot, ruhácskát, rágókát, valamilyen bébi játékot.
2014. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Játszószőnyeg. Tudom most még korainak tűnik, de később sokáig tudja használni a baba.
2014. máj. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

igaz, hogy nem pont újszülött korban jó, de gondolom ti sem 1-2-3 hetes babához mentek látogatóba, úgyhogy én valami praktikusat vittem ilyenkor mindig: törlőkendő 8esetleg több fajtából 1-1 csomagot- pl. hipp, gabi, nivea, babylove stb.), babaolaj, hintőpor, fürdető, sudokrém, popsikrém, testápoló krém, babasampon, pelenka (én már inkább a 4-9 kg-osat vinném, azt biztosan el tudják használni, lehet, hogy a 3-6 kg-os nem is lezs jó, mire odaértek :)

Esetleg egy kis rágóka (dm-ben játékboltokban is lehet kapni), vagy csörgő vagy kis csörgős-zörgős textilkönyvecske vagy valami hordozóra, babakicsra felakasztható csörgős játék.

Ezeket szépen, ízlésesen be lehet csomagolni.

2014. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem fogyóeszközök a legjobban.

Popsitörlő, pelus. Pelusból ne újszülött méret. Egyel nagyobbat vegyél. Ha márkásabbat veszel, már ez a kettő közel 5-6ezer.


Ebből soha nem elég :)

2014. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

popsitörlő, pelenka, esetleg olyan ruha (rugdalózó, body), ami csak később lesz rá jó :) Olyankor már több ideig jó rájuk a ruha, és nekem például mindig eszembe jut az, akitől kaptuk, amikor a babára ráadom :)


mi a családtól annyi játékot (nyálkendőt, plüsst, csörgőt, és egyebeket) kaptunk, hogy Dunát lehetne vele rekeszteni, de tényleg. Így lett 3 játszószőnyegünk, és 15 - nem viccelek - hűtő rágókánk.

A fentieknek viszont nagyon örültem (a játékoknak is persze, de a "fogyó" dolgoknak jobban)

Jó ötlet az is, hogy az anyukát megkérdezed, mire lenne szükségük, minek örülne :)

2014. máj. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!