Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ostoba kérdés, de...

Lehet ostoba kérdés, de odaadhatom a lefejt tejet a kicsinek ha benne volt egy muslica? Böv. Lennt.

Figyelt kérdés
Általában szoptatás után még fejek és odaadom a babámnak aku most lesz 4hónapos.a tiszta fejőmbe valahogy belekerült egy muslica és mikor már lefejtem akkor láttam hogy az üveg oldalán ott van benne.pedig mindig lerázom még a vizcseppet is a fejömröl hogy nég egy vizcsepp se kerüljön a tejbe :)ráadásul 60ml menne kárba.elnezest ha túl parás a kérdésem ,de igy odaadjam neki?
2014. máj. 28. 06:38
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Ha ennyire félsz, akkor az immunrendszere nem fejlődik ki, ami aztán káros lesz.
2014. máj. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
En sem innék meg semmit, amiben bogár volt.
2014. máj. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

Ha nem a tejben úszkál, akkor igen.

De egyébként, ha kiszeded az újjaddal vagy egy kanállal, semmi baja nem lesz :-))) Ajjj, nálunk mennnyi muslinca támadja a cumisüveget, pedig le van takarva..rafináltak :D

2014. máj. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

El nem tudom kepzelni, hogy kerulhet egy sterizilalt/alaposan elmosott fejobe muslinca, dehat azt mondod, megtortent. Ez nehany higieniai kerdest felvet bennem, de nem ez volt a kerdes...


En nem adnam oda, foleg ha szoptatas utan meg lefejsz 60at, akkor ott azert van tartalek boven. De nem lesz tole semmi baja, de alapul veszem ehhez az elso bekezdesben irt ketsegem, es hogy ennek ellenere sincs semmi baja a gyereknek.

2014. máj. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

BIZTOS, hogy semmi baja nem lenne.

De én sem adnám oda, mert finnyás vagyok a kajára, főleg egy 4 hónaposnál. Én meginnám az üdítőt, miután kiszedtem, meg a most már 6 és 2 éveseimnek is odaadnám, de ilyen picinek nem.

Pedig én nem is vagyok paramami:)

2014. máj. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Baja biztosan nem lesz, ez 100%, sőt a gyerekek annyi homokot meg bogarat megkajálnak később.


De! Abban fontos belegondolni, hogy őt magadnál jobban szereted, vagy legalább annyira, mint önmagad, ezért magadhoz viszonyítsd.


Te meginnád a bogaras ütcsit, miután kiszedted a bogarat? Ha igen, akkor a válaszod az, hogy add oda neki. Ha te nem innád meg, akkor a válasz az, hogy öntsd ki:)


Tiéd a döntés. :)

2014. máj. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Ütcsi?? Tanulj már meg írni. Ha hasznos választ szeretnél adni, akkor "üdcsi"
2014. máj. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

utolsónak javaslom a "lakodalom" "lagzi" példájával, és az élőbeszédben a "hasonulás" nyelvtani jelenségével való foglalkozást.


és a válasz ettől még hasznos, butuskám:)

2014. máj. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mindent megteszek a higiéniáért.elötte sterilizáltam ki mindent.valahogy rátapadt az üvegre vagy nem tudom.

Na mind1,inkább nem adom oda.máskor még pontosabban átnézek mindent.

2014. máj. 28. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!