Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha megyek valahova a picivel...

Ha megyek valahova a picivel és tudom, hogy nem érek haza a következő etetésre, akkor hogy adjam neki oda a lefejt anyatejet?

Figyelt kérdés
Hétfőn menni kell a védőnőhöz, ami elég messze van, biztos nem fogjuk megjárni 3 órán belül.. Ha fejek le tejet, akkor egyből a cumisüvegbe fejjem, és a következő etetés időpontjakor azt adjam neki oda, vagy ti hogy szoktátok, amikor viszitek magatokkal a lefejt tejet?
2013. máj. 10. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk én szoptatom így azért nekem könnyebb a helyzetem.


Mindenképpen cumisüvegbe rakd a lefejt tejet, És mivel már meleg van ezért mindenképpen tedd hűtőtáskába. Aztán ha a pici megéhezik akkor cumisüvegmelegítőbe ( autós) melegíts, vagy a védőnőnél kérd meg hogy melegítsék meg.

Csak így tudod csinálni. Tudom macerás de a tápszert adók is így csinálhatják.


Szoptatni nem tudod?

2013. máj. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én vinném magammal és ott megciciztetem
2013. máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem pont a védőnő az aki nem fog csúnyán nézni rád, ha megszoptatod... szóval szerintem ne csinálj belőle problémát.
2013. máj. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szoptatással mi a probléma?
2013. máj. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ő is szopizik.. igazatok van, szerintem megoldható , hogy ott megszoptassam.. de itt gondoltam olyan helyzetekre is, amikor pl nem olyan helyen vagyok, hogy megtudjam etetni, csak elfelejtettem odaírni..
2013. máj. 10. 11:40
 6/12 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


nekem nincs olyan hely ahol ne szoptatnám meg ha éhes! :-)

Mondhat bárki bármit. Ha egyszer a gyerekemet így tudom táplálni akkor így táplálom.


Etettem már meg az orvosi vizsgálóban, de legtöbbször az autónk hátsó ülésén. Hát.. nem túl kényelmes megoldás, de plédekkel az ablakokat le szoktam takarni, a hátsó ablakhoz is rakok valamit meg az első ülések fejtámlájára is hosszában, így nem zavar ha jövés-menés van a parkolóban.



De most látom csak igazán mekkora probléma és mekkora hiányossága ez kis hazánknak. Mert bevásárlóközpontokban, vagy nagyobb üzletláncoknál azért lehetne egy pelenkázós-szoptatós szobát fent tartani a kisgyermekes anyukáknak. De sehol nem találtam még ilyent.


A tisztába tevés még talán nagyobb procedúra, mert az autó hátsó ülésén ha már a hordozó is ott van az egyik felén akkor szinte lehetetlen véghez vinni.

2013. máj. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nincs az a hely ahol ne lehetne szoptatni ha nagyon muszáj. Egyik nap az okmányirodában szoptatott egy anyuka, mégcsak nem is vonult félre, ráadásul 2 nagyobb gyereke ott csüngött rajra, úgyhogy minden szem rájuk szegeződött. Egy csöppet sem zavartatta magát, én sem tenném ha a helyzet úgy hozná.
2013. máj. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát igazad van teljesen.. Eddig nem nagyon foglalkoztam az ilyen dolgokkal, de mióta anyuka lettem, és engem is érint, tényleg csinálhatnának ilyet...

Autós megoldás jó :D

2013. máj. 10. 11:53
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is főleg a kocsiban szoptattam.

De nagyon sok helyen van olyan helyiség, ahol lehet szoptatni. Csak ki kell erőszakolni kedvesen. :)

Nem kell ebből nagy ügyet csinálni. :)

2013. máj. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sok helyen jártam ahol nem is gondoltam volna, hogy van szoptatós szoba. Csak rá kell kérdezni ilyenkor. Védőnőnél meg abszolút nem lesz probléma!
2013. máj. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!