Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » érdemes a lefejt tejet néha...

érdemes a lefejt tejet néha cumisüvegből kinálni, hogy szokja azt is a baba?

Figyelt kérdés
éjszaka le kell fejnem,mert napok óta átalussza az éjszakát-és nagyon megkeményedik a mellem-adjam ezt neki reggel üvegből?
2013. nov. 4. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
inkább fagyaszd le - nem fog sokáig tartani a telítődés, ha mindig csak egy kicsit fejsz éjszaka, hogy ne feszüljön (tehát ne fejd ki teljesen). Pár nap alatt a mell alkalmazkodik és nem fog feszülni, csak mire a baba is kéri :)
2013. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges macera. Minek?
2013. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nyugodtan fagyszd le, jól jöhet majd később vagy ha valami gond van
2013. nov. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne, mert cumizavart okozhat!
2013. nov. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha reggel ezt adnád akkor reggel is pumpálni kellene -hiszen kimaradna egy étkezés és így tovább. Ha van tejcsi és szépen szopizik fölösleges cumisüvegeztetni.

Értem mi a gondod, nekem a lányomnál lassan lett elég tejcsim az első hetekben üvegeztünk is, aztán elhagytuk, majd mire nem érdekelte a cici és a tejcsi annyira, kb egy éves korára akkor én sem tudtam rászoktatnia cumisüvegre, de ez nem volt akkora gond nem cumisüveggel a szájában aludt el legalább:)

2013. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Anikó1985 ***** válasza:
Én nem javasolnám, mert akkor azt a mennyiséget nem a cicidből issza és így majd kevesebbet fogsz termelni, vagyis apadni fog a tejed. Illetve a cumisüvegből könnyebb inni, így majd a cicidet is így akarja szívni amiből az lesz, hogy nem jön tej. Ezt a védőnőnk is mondta, de nem hülyeség majd te is észre veszed, hogy mikor és miért van több ill. kevesebb tejed. Jó babázást!
2013. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.tej van elég,akkor üveghez nem kell szoktatni-csak azért gondoltam,ha bármi úgy adódna,hogy abból kellene inni-elfogadná-e.mivel az előző babám is 15hónapig szopott-bizom abban,hogy most is igy lesz,igy nem kell cumisüveghez nyúlni.
2013. nov. 5. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!