Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kisgyerekkel...

Másfél éves kisgyerekkel hányszor mentek le egy nap?

Figyelt kérdés
Délelőtt meg délután is? Hány órát vagytok ilyenkor a szabadban?
2014. máj. 28. 09:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Minden nap lementek?
2014. máj. 28. 09:16
 2/14 A kérdező kommentje:
Bocsi a hülye fogalmazásért, másodikon lakunk és automatikusan írtam a lemennit, de remélem értitek. :-)
2014. máj. 28. 09:17
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi délelőtt megyünk le motorozni (1-1,5 óra), délután nem igazán szoktunk. Viszont elég sűrűn átmegyünk apukámékhoz, ők kertes házban laknak, úgyhogy ilyenkor fél 5-től fél 8-ig kint van. Ha nem megyünk át, akkor előfordul, hogy elsétálunk a férjem elé, de ez nem általános (ez szűk egy óra). Az én fiam 2 éves, ő ugye télen volt másfél éves, úgyhogy akkor délelőtt voltunk lent, délután nem igazán.
2014. máj. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

14 hónapos a kisfiam, vele általában egyszer megyek ki, legtöbbször a teraszra, udvarra (kertes házban lakunk) 1-1.5 órát. A játszótérre ritkán megyünk mert ami közel van az pici, a nagy meg messzebb van, gyerekekkel is alig találkozunk. Mi is sűrűn átjárunk anyuékhoz szintén kertes házban laknak, akkor mi is kint vagyunk akár 3 órát is.

2-3 naponta járunk boltba autóval mert az is messze van, viszont legalább 1 óra mire végzünk a boltba meg beugrunk a munkahelyemre, sétálunk a bolt körül, ez is levegőzés végülis.

Szóval általában napi 1.5 óra, van hogy reggel, de legtöbbször délután.

2014. máj. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
igen mindennap es legalabb 2szer 1 orat.kell neki a friss levego es a szaladgalas
2014. máj. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szeretek én is legalább 2szer kimozdulni vele, de nem mindíg van kedvem. 23 hetes kismama vagyok és elég sokat keményedik a hasam. :-( De olyan lelkiismeret furdalásom van amikor csak egy nap egy órát vagyunk lent.
2014. máj. 28. 10:02
 7/14 anonim ***** válasza:

Egyedül nevelem és kutyánk van, így bármilyen időben muszáj vele kimennem.

Mostanában kb. 3 órát vagyunk kint (délelőtt 2, este 1 körülbelül), de ha nagyon extrém rossz az idő (pl. egész napos felhőszakadás, szélviharral), akkor néha összesen nincs meg az 1 óra sem.

2014. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A naggyal eleinte egyszer voltunk délután,másfél évesen már tuti kétszer,igényelte is.Amikor kismama voltam akkor volt ő 3,5-4,5 éves volt h egyszer vagy egyszer sem ha nem éreztem túl jól magam.Ezért ne legyen lelkifurdalásod.A picivel eleinte szintén egyszer mert októberi és elég volt amíg mentünk oviba nagyért.Ha volt dolgunk akkor kétszer,most h jó idő van 8 hónapos változó de egyszer biztosan.Ha nyári szünet lesz akkor kettővel könnyebb lesz ha kétszer megyünk...
2014. máj. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok:általában egy alkalom minimum egy óra de általában 2-3
2014. máj. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

17 hónapos.

Ebédel,alszik és ha felkelt akkor szoktunk lemenni,minden nap.

2-3 órát töltünk kint a szabadban.

2014. máj. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!