Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy kisbabának hányszor van...

Egy kisbabának hányszor van nagydolga egy nap?

Figyelt kérdés
2014. máj. 9. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Mekkorának?
2014. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ha ez változik az életkorral, akkor írhatjátok, hogy 1-2 hónapos korában mennyi kb., majd félévesen, egyévesen.

A napi egyre mikor áll be? 1 évesen már napi egyszer van csak?

2014. máj. 9. 21:47
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Miért kérdezed? Ennek a kérdésnek semmi értelme. Te hányszor kakálsz egy nap? Attól függ mit eszel, lehet hogy egy nap többször is, de lehet hogy több naponta csak egyszer.
2014. máj. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert erre vagyok kíváncsi. Tudom, hogy nem csak egyszer egy nap, de ez vajon mennyi? Kettő vagy négy-öt is akár?
2014. máj. 9. 21:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Minden baba más. Van amelyik minden gond nélkül napokig nem kakil, más meg akár 6-szor is egy nap.


Itt van két cikk, rágd át magad:

[link]

[link]

2014. máj. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Újszülött korában 6-szor kb, szinte minden etetés után bekakilt. Aztán ahogy nőtt, és kezdtük a hozzátáplálást napi 1 lett, néha 2.
2014. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én anyatejes fiam a hozzátáplálás kezdete előtt minden szopi után kakilt. Amikor elkezdett kóstolgatni, szépen lassan ritkultak a szopik. Na, ezzel egyenes arányban egyre kevesebbszer kakilt. Most 13 hónapos. Van olyan napja, hogy csak reggel kakil, de olyan is van, hogy 3-4x kisebb mennyiségeket. Már megfigyeltem, hogy mi az, ami meghajtja, vagy amitől sűrűbben kakil. szval valóban igaz, hogy attól függ, mit eszik
2014. máj. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az èn picim màsfèl èves.Szorulàsra hajlamos.VAN,hogy napi egyszer kakil,de van hogy kimarad 2 napig.Ilyrlenkor adok neki gyümilevet,ès kezdödik elöröl. Polyàskènt mikor anyatejes volt,volt hogy minden evès alatt tojizott.
2014. máj. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. máj. 10. 00:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon változó, főként anyatejes babáknál. Nálunk újszülöttként és kis csecsemőként 3-4 naponta kakilt, azóta pedig volt már, hogy napi 3 volt és volt, hogy 2 nap nem volt. Tápszeres babáknál úgy tudom rendszeresebb. Szóval erre a kérdésre nincs egzakt válasz!
2014. máj. 10. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!