Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit, mit és hogyan,...

Mennyit, mit és hogyan, hányszor eszik 7 hónapos tápszeres babátok? Mozgásban hogy áll? Mivel szeret játszani? Kisfiú vagy kislány?

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Huha,már régen volt 7 hós,de még rémlik ez az.

7hósan kezdett el kúszni és ekkorra is ült fel.Amúgy csak alapok,forgás oda vissza és ennyi.Tapsolt,labdát guritott,integetett.Baba nyelven dumált.8hósan már felállt,mászott és beszélt érthető szavakat is párat.

8520/76 volt akkor (7hósan),kislány.

Reggel evett 1üveg gyümölcsöt.Tízóraira doboz krémtúrót.Ebédre üveg főzeléket vagy 250gramm házi főzeléket ( gyümölcsöt legfőképp babakajaként kapott,mert változatosabb,mintha csak házilag kapna almát,banánt,körtét).Uzsonna 250gramm tejpép vagy valami szendvics.Kicsit később evett pukit,kekszet néha.Vacsorára 270-300mili tápszer.

Enyém 7hós korától kapta a krémtúrót és 7 és fél hós korától a joghurtot/kefírt,mert nem fogadta el a tápszert már csak este,és a tejpépet sem szerette napi rendszerességgel.

2014. máj. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja játék: nagy kedvenc akkor és most is 19hósan a távkapcsoló,számológép,telefon,fogkefe,mérőszalag(puha,nem a fém),labda,kulcsok.
2014. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem se akarja a tápszert mióta eszik mást is,ezért is kérdeztem..köszi
2014. máj. 19. 11:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia.

3, hósan hasra 4,5 hósan vissza fordult. Kb 5 hónaposan kúszott egy keveset 6 hónaposan felült majd rá pár napra mászott. 6,5 hónaposan felállt ma pedig lépett kettőt oldalra.

5- ször eszik egy nap. Reggeli: 200 ml tápszer, tízórai: egy üveg gyümölcs ebéd főzelék nem tudóm mennyi. Uzsonna: sinlac 170 ml, vacsi: főzelék azt sem tudom mennyi.

A saját játékával is játszik de a kedvence a távitànyitto telefon kisbicaj.

7 hónapos kislány.

A te babád mit eszik?

2014. máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

30-án lesz 7 hónapos a lányom.

9200 gramm és 70 cm, már kibújt múlt héten a 2 alsó foga.

Kezdetektől kapott tápszert és cicit is, most ott tartunk, hogy szinte minden zöldséget és gyümölcsöt eszik. Amit nem tudtam, vagy nem mertem frissen adni, azt üveges bébiételben kapja. Már husit is adtam neki főzelékben, és turót is banánnal. Hajnalban ha kel, akkor cicit kap, 9 után gyümölcs, ebéd főzelék vagy tejpép, uzsonna gyümölcs kekszel vagy turó (joghurt), vacsi tejpép, 8-kor 180 ml tápszer. Éjjel alszik. Forog, de nem kúszik-mászik. Ül picit, majd eldől. Kedvenc játékai: minden ami csörög, nem feltétlenűl játék. Mindent a szájába vesz.

2014. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szombaton lesz 7 hónapos. Kislány. 8690gramm és 74cm. .forog, kutyázik, stabilan ül. Kúszni körbe magán néha már pár centit sikerül előre is. Enni reggel 5-6 között álmában 100-150mili tápszer. Mikor ébred 9 körül egy üveg gyümölcs baba kekszel. Dél körül kis tápszer kb. 80 mili. Fél kettőkor ebéd 200-250 gramm húsos főzelék. Délután sinlac vagy gyümölcs. Vacsora főzelék egy üveg. Néha néha éjfél körül iszik egy kis sinlacot cumibol. Tápszert csak sinlacal keverve issza meg. Játszani a saját játékaival szeret. De ásványvízes flakon távirányító telefon a legjobb:-D:-D tud már pár szót: baba, papa, anya, mama , tátá. Integet és tapizik :-):-):-)
2014. máj. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és kint van a két alsó foga:-):-)
2014. máj. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4-es vvagyok. Nekünk is kint van 2 fogunk és tapsolunk is :)
2014. máj. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Enyém 18-án volt 7 hós méreteit nem tudom de olyan 9 kg körül lehet és 80-86-cm között

kisfiú

mindennel szeret játszani ami nem játék

hajnalban este kétszer és éjjel eszik kb 150-200 közötti tápszert de csakis álmában

reggel gyümi tejpéppel,ebéd főzelék,uzsi gyümi kekszel minden kanalasból rendes adag

forog maga körül kúszik és tolat,még nem ül stabilan

2014. máj. 20. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!