Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tejkiütés terjed? A szájpené...

A tejkiütés terjed? A szájpenész visszajáró? A gombás popsi mitól van? 22 napos

Figyelt kérdés

A babámat minden elkapja :(

Nem értem az arcán a piros foltokat, pöttyöket. eleinte egy kevés volt, 4 nap múlva meg már ott tartunk az egész arcát beborítja, plusz a fejét, nyakát, tarkót, vállát, dekoltázsát, hasát..

a szájpenész csak addig nincs, amíg ecsetelem a szájpenész ellenivel. mégis hogy tisztítsam? eddig vízzel fültisztítóval töröltem körbe, erre jött a szájpenész.

a pelenkakiütést meg még meg is érteném. de doki jelezte, gomba, így canestennel kenem. elmúlt. és egyszer volt, hogy úgy tettem tisztába, hogy nem krémeztem be popsikenőccsel, meg csak törlőkendőztem (nem voltunk otthon)és már este ki is jött, de úgy néz ki, canestenre nem reagál egyelőre.

dokival csak jövőhétre van id.pontom, de amúgy sem tudok vele beszélni, mert mindig megríkatja a gyereket, így mindig azon vagyok, hogy menjünk már innen.


2014. máj. 28. 18:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

köszi :)csak sajnálom, ha nem ecsetelem visszajön, ha már elmúlt :(


amúgy a gombás popsira visszatérve, az meg olyan, hogy a canestentől másik helyre vándorol, de nem múlik.szóval ahol kenem ott elmúlik, de mivel szélesebb "körzetben" kenem, ott meg kijön.

magával a gomba ellenes krémmel viszem jobbra-balra a fertőzést?

2014. jún. 1. 16:19
 12/12 A kérdező kommentje:

most olvasom a linkben, javasolt a boraxos popsitörlő

köszi ezt is :)

csak ijesztő hogy ez meg azt jelentené, hogy már a bélrendszere is gombás


alig született meg, de már jön minden baci, hogy ezek senkire nincsenek tekintettel, észbontó

2014. jún. 1. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!