Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babánál i sokozott problém...

Más babánál i sokozott problémát a körte bevezetése? Az a gyanúm, hogy 7 hónapos lányomnak igen elcsapta a hasát, két napig beteg is volt.

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 20:42
 1/6 A kérdező kommentje:
i sokozott = is okozott
2009. dec. 30. 20:43
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt vele gond
2009. dec. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
hm, én nem vezettem be a körtét mert elég szeles, majd ha nagyobb lesz eszik belőle és akkor megizleli :)
2009. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én önmagában nem adtam még a fiamnak, csak almával fele-fele arányban, de igy sosem volt gond. Nem lehet, hogy mástól volt, véletlen egybeesés?
2009. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém imádja a vilmoskörtét, képes 190-200 grammot is befalni egyszerre. Utána meg egész nap pukizik :D Így ritkán adom.
2009. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az üveges körte nem okozott gondot, viszont a frisset adtam neki almával, csak egy százforintosnyi karikát kapot, és úgy ment a hasa, hogy azóta nem is mertem neki adni.... Pedig az alma nekünk hasfogó... hmmm
2009. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!