Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik popsitörlő a legjobb...

Melyik popsitörlő a legjobb ár-érték arányban? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Amíg válasz érkezik addig itt egy cikk érdemes elolvasni:


[link]

2014. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én az auchanosat szeretem.270 forint körül van.azt hiszem 72darabos.a mérete is jó meg a nedvességtartalma is.
2014. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
libero
2014. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
DM- Babylove- Csak ezt használom. A popsitörlő csak ez lehet.
2014. máj. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Müller Beauty baby, a létező összes popsitorlot kipróbáltuk ami itthon kapható :D nem viccelek, szerintem ez mar nálam betegség lett... Na mindegy legalább megtudom indokolni! Kellemes, nem túl erős illata van( amikor ezredjere használod nem mindegy) puha, amikor kihuzol egyet nem jon vele együtt a fel csomag, pont jo nedvességtartalmú. Amit elotte használtam sokáig az a rossmanos de a mulleres utan egy nagy szar. 350-450 között van az ara, attól függ mekkora kiszerelest veszel. Érdemes a legnagyobbat mivel popsitorlobol sosem elég :D

Ez az:

[link]

2014. máj. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi a kék csomagolású Axxo-t használjuk mert ettől nem pattog ki a popója. nagyon kellemes illata van jó nedvszívó és méretre is jó elég vastag is. 290t veszem. nem innét rendelem csak tudd hogy melyik. :9


[link]

2014. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is a Mülleresre szavazok. Az első gyereknél is ezt használtam 1 éves kora után, a másodiknál pedig az elejétől fogva.
2014. máj. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a Rossmann Babydream Extrasensitív a legjobb, 80db-os 450ft
2014. máj. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a lansinoh vált be. Ugyan nem olcsó, de több van benne, es erős nagyon, így nem kell belőle csak egy. Ráadásul lanolinnal van atitatva, így elhagyhato a Popsikrem, így azon lehet spórolni... Az en babám nagyon érzékeny boru, es ettől semmi baja...
2014. jún. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ezt fajta popsitörlőt Te honnan veszed és mennyiért? Köszönöm a válaszokat!!
2014. jún. 2. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!