Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kislányom vérszegény...

5 hónapos kislányom vérszegény, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Amit az orvos mondott!
2014. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keresd fel az orvost és ő majd elmondja mit tudsz tenni!!
2014. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom felírnak neki vasat.
2014. máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Medvi ***** válasza:
Mennyire vérszegény? Mennyi a hematocritja, hemoglobinja?
2014. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Féléves korig minden baba vérszegény valamennyire, ha nagy az eltérés, akkor vaskészítményt írnak fel. Mindenképp beszéld meg az orvossal.
2014. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fiam6 hetes korától súlyosan vérszegény! A dokinénink írt fel maltor cseppeket naponta 2 x 3 cseppet kap! Ha a te babának is kell akkor a doki fogja mondani hogy hogyan tovább!
2014. máj. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha kell,doki ad rá valamit.Ha nem vészes,akkor sok zöldfőzelék és sertéshús.Nekünk ezt az utóbbit mondta,mert esélyes volt,hogy csak a betegség miatt ment le a vasa,amikor elvittem vérvételre. ( Védőnő kitalálta,hogy nagyon fehér a gyerek (szőke haj,kék szem,mi más legyen?!) ,megemlítettem dokinak,aki adott beutalót.Elvittem,eredményért meg vissza és akkor mondta doki,hogy alsóhatáros,de lehet csak mert épp bárányhimlő után vittem.)
2014. jún. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!