Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babával melyik...

1 év körüli babával melyik tengerpartot választanátok? Inkabb repülnénk, mint autóznánk.

Figyelt kérdés
2014. jún. 3. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Horvát, Görög vagy Spanyol. Tulajdonképp mindegy, de homokos partot válasszatok mindenképp.
2014. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Margit84 ***** válasza:
Horváhto. Rab Sziget Lopar sekély homokos, nagyon sok kisgyerek/baba van. Oda mondjuk inkább kocsival.
2014. jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, tulajdonképpen mindegy.. azért kérdeztem hátha valaki tud konkrét helyet ajánlani :) Ja igen, Horvátországba nem szeretnénk most, bár Lopár valóban jó hely!
2014. jún. 3. 13:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Málta-Gozo: nyugis, nem drága, van látnivaló, homokos tengerpart, meleg víz, jó kaja...
2014. jún. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Lefkada - Görögország


[link]


Nem teljesen homokos a part, ilyen nagyon apró, kerek gömbölyű kavicsos, nem szúrós fajta.

Viszont a víz álomszép.

Kicsit nehezebb kijutni, de le van írva a honlapon mikkel lehet megközelíteni.

2014. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Máltát, én is.
2014. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Margit84 ***** válasza:
100%
Görögo. Sarti - nem homokos hanem kavicsos part, pár km-el odébb van a Narancspart, ami viszont álomszép homokos kis öböl.
2014. jún. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia!Mi tavaly Zakynthoson voltunk Agios Sostisban,csendes üdülőfalu,homokos part,családoknak ideális.Kb. 2 km-re van tőle Laganas ahova át lehet sétálni akár a vízben is ami zajosabb,több a túrista,tele van bazárral,étteremmel.
2014. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Kanari-szigetek
2014. jún. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én Olaszországot ajánlom, Bibione-t.

Több éve oda járunk, rengeteg család jár oda nyaralni, rengeteg babát és kisgyereket látni ott. Most is oda megyünk anyuékkal, 15 hónapos kisfiúnkkal.

Nagyon gyerek centrikusak, a part szép aranysárga homokos, a víz lassan mélyül, mindent gyönyörűen tisztán tartanak, gyerek kedvezményeket is adnak, sok családi program van kifejezetten kisgyerekeseknek.

8 óra az út autóval, mi mindig azzal mentünk, kibírható. Nem tudom hogy milyen lesz most a kisfiammal, bírni fogja e az utat, de autózni szeret, autóban tud aludni szóval remélem hogy "túléljük". :)

Szerintem imádni fogja az ottani létet, a sok gyereket, a nyüzsgést.

Mi 10 éve voltunk Horvát országban, kavicsos parton, hamar mélyült a víz, kevés ember is volt ott pedig nyaraló övezetben voltunk és eléggé felkapott helyen. Ott semmi nem volt csak egy ici pici piac...

Bibione-ban nagy vásár van szerdán és szombaton, van egy több km-es sétáló utcája tele boltokkal (nagyrészt olcsóbb boltok, butikok) ahova minden este kijárunk. Koktélbárok, éttermek, bazárosok... ott tényleg minden van, soha nem szoktunk unatkozni.

Én csak ajánlani tudom!!! Ja és az árak is jók! Nagyrészt mint magyarországon, persze azért ott is van ami drága. :)

2014. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!