Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5.5 hós hozzátáplált babátokna...

5.5 hós hozzátáplált babátoknak mit adtok tízóraira és ebédre?

Figyelt kérdés
én most adtam neki 1 kis banánt,ebédre pedig paradicsomos burgonyát akarok adni neki.Sajna figyelnem,kell mit adok neki,mert ekcémás,egyenlőre nem tudni mire lehet,tej és tojás mentesen étkezem én is mivel még szopizik is.
2010. jan. 1. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:
mi most leszünk 6 hónaposak,délelőtt gyümit kap(álltalában banánt, almát)ebédre üveges bébikaját,már husisokat eszünk egy ideje mert a zöldségessel nem lakott jól,kedvence a sütőtök csirkehússal,múlt héten először kapott a húslevesből turmixot,nagyon ízlett neki.amugy pedig anyatejet kap a többi étkezésre.
2010. jan. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!