Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplált babátoknak...

Hozzátáplált babátoknak milyen folyadékot adtok inni? Mi segíti elő, hogy tudjon kakilni?

Figyelt kérdés
Mióta elkezdtem a hozzátáplálást, nagyon nehezen kakil a babám. Amikor még csak szopizott, minden nap 4 kakija volt, most naponta-kétnaponta kakil, de nagyon nehezen. Mit tegyek?
2009. febr. 23. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
én az első pillanattól kezdve a Mecsek baby-t adtam neki. Kicsit később kamillát is, aztán csipkebogyót, de akkor már 10hós volt.
2009. febr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sima vizet vagy termelői mézes hársfa-citromfű teát kap(14 hós).Előtte inkább csak vizet,mert mást nem ivott meg.Ha kicsit szorulásos jó a szilva,őszibarack,sütőtök,ha elmút 7 hós néha natúr joghurt,kefír.Nekünk igazi szoruláson a Laevolac segített.
2009. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kaják összetétele nagyon számít, én ezt tapasztaltam.Inkább megpárolom az almát(2 perc icipici vízzel), mert úgy nem hasfogó, és elég gyakran adok sütőtököt,őszibarackot, ha látom, h nehezebben megy a kaki.Az ivászat nálunk is gond, még az a szerencse, h valamennyit szopik, de azért kínálgatom folyadékkal állandóan.
2009. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan folyadékot amilyet elfogad. Lényeg, hogy igyon. Persze a legjobb a víz(baba,forralt). Vagy ha kombinálni akarod- őszilé:lazít is, folyadék is. Lazít: barack, stök. Kerüld azokat amik fognak(adj kevesebbet, ill. keverd olyannal ami lazít), fognak:alma, s.répa, banán. Ha nem fogadja el a vizet adhatsz teákat (instant babateák, mecsek stb), vagy hígítva gyümölcsleveket.
2009. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ltimea ***** válasza:

sima almaszörpöt ami persze nem tartalmaz tartósitószert. Nekünk ez vélt be.

2 gyermekes anyuka

2009. febr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!