Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vinnetek a 3 eveseteket...

Ti vinnetek a 3 eveseteket oviba, ha az oviban egy evig felujitas lesz?

Figyelt kérdés
Nem muszaj meg vinnem ot, mert itthon vagyok a kisebbel, csak most is jar kozossegbe fel napra, fel napra terveztem az ovit is, mert szereti a kozosseget, ks baratait. Csak ahol van fizetos napkozi. Az oviban ahova menne, felujitas lesz es felek, hogy sokat furnak, faragnak, vezetekcsere, festes teljeskoru felujitas, ami felek veszelyes is lehet,pl. Kigyullad vm, masreszt felek, hogy mindenfele munkas alakok jarnak-kelnek az oviban, ki tudja nincs-e koztuk vm hulye, es a munka alatt nagyobb lehet -e. A veszely hogy nyitva hagyogatjak az ajtokat es a gyerekek elmaszkalnak. Ahogy elneztem, azert 25 gyerek vaan ket emberre es nincs a szemuk minden pillanatban rajtuk. Ti hagynatok a fizetos napkoziben meg egy evet, vagy vinnetek?

2014. jún. 7. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:

nálunk 1 hónapja kezdődtek a felújítások, nyár végéig tart. a zajos munkákat a nyáriszünetre hagyják.

a gyerekek imádják, a munkások tündériek, ha olyan dolgot csinálnak, bevonják a gyerekeket, mindent megmutatnak, elmagyaráznak.

múltkor pl. a kerítés fa díszléceit leszedték, lelakkozták.

direkt 10-12 között csinálták, minden gyerek húzhatott egy csíkot a lakkal :)


én egy percig nem aggódtam, minden nap meséli most épp mit csinálnak a bácsik :)

2014. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fizetős napközben hagynám. Pár hónapot simán ki lehetne bírni felújítás közben, de 1 év az sok. Szerintem építési területen egy gyereknek semmi keresnivalója. (egy itthon festés az más, akkor mindig van +1 fő, aki a gyerekekre figyeljen)
2014. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!