Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babam 4honapos, elofordult...

Babam 4honapos, elofordult elotte is h mikor karban volt feszitette magat, de most par napja annyira h sir, elvorosodik es sehogy sem jo neki, valaki?

Figyelt kérdés
4napja belazasodot 38,2 masnap 38,5 es igy meg 2napig,es ekkor kezdodott jobban a feszites is,arcat dorgoli es fesziti a hatat kezet hatracsapja,szopi sem jo ekkor,valakinek volt hasonlo?

#baba #sírás #fesziti magat
2014. jún. 7. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:

A láz semmiképpen nem jó jel a feszítés mellett. Nyxilvánvaló, hogy fáj valamije.

Voltál orvosnál? Azért több napos láznál, plusz nyugtalanságnál illett volna minimum ma elvinni, ünnepek előtt...(ha nem vitted el)

2014. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Reflux?
2014. jún. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elvittem,a laz az virusos nyavaja,a feszitesre meg annyit mondot a doktorno idezem 'az semmi'....hat valamiert tuti csinalja,vasarnap estere jobban lett a piros foltjai is eltuntek a fejerol,testerol.feszites meg mindig van de nem annyira mint abban a par napban
2014. jún. 9. 13:27
 4/5 anonim ***** válasza:

az én első fiam akkor csinálta ezt a feszítsét pár hónaposan mikor már nagyon fáradt volt és nem igényelte a ringatást,cipelgetést csak azt hogy tegyük már le végre a kiságyba és had legyen már nyugton!Ráadásul írod hogy az arcát dörgöli...ez is tipikus álmosság jele!

Szóval sztem álmos

2014. jún. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet igazad lesz :)
2014. jún. 19. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!