Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek normális? Paradics...

Szerintetek normális? Paradicsomos krumli-konzerv sűrített paradicsomból?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm így készíti a kicsinek a hamit!Teljesen kiakadtam!Hallottam már furcsa,meredek dolgokat,de ez teljesen kiverte a biztosítékot:/
2010. jan. 1. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1.Attól függ mennyi idős a baba.

2. én tuti nem adnék a gyerekemnek konzervet még most másfél év elteltével sem.

3. ki igy ki úgy eteti a gyerekét,ezen nem kell idegeskedni.

2010. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért mit gondolsz miből ?

Ne akadj már ezen ki, nincs benne tartósítószer semmi. Egyébként meg csinálja inkább valami idegen helyről hozott felfújt primőr paradicsomból?

2010. jan. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

4.hónapos,most kezdik a hozzátáplálást.

Azért akadok ki,mert simán hozzácsap 1-2 kanállal az összetört főtt krumplihoz abból az igenis rengeteg E-betűssel teletömött,savanyú valamiből.Csak.hogy "paradicsomos"legyen.A pici persze csak fújja ki a száján.Megkóstoltam!Hát borzalom!

2010. jan. 1. 22:29
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem vita és kioktatás képpen:

Lehet venni a piacon bácsitól nénitől is zöldséget,nem csak a hipermarketekben.Kicsi,formátlan,de van íze és még jól is esik a lelkemnek,hogy rajta segítettem,hogy nem hiába ült egész nap a hidegben.

2010. jan. 1. 22:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Én sem adnék konzervet az tuti. Én fagyasztottam paradicsomot nyáron azt adom most. De most januárban tuti nem találsz nénit a piacon, aki paradicsomot árul.
2010. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A konzerv paradicsompürében nincs semmiféle E számos dolog,csak paradicsom és só,hőkezeléssel tartósítják.Persze egészségesebb a friss,Mo-on termett nyári paradicsom,de most tél van,és a kapható paradicsomokat külföldről hozzák,és nem napon érlelik,hanem gázzal.Úgyh egészségességben még talán a konzerv vezet.
2010. jan. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó akkor vegyél most télvíz idején friss zöldséget a piacon:(
2010. jan. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Anyukám tett el paradicsom levet, paradicsomot üvegben én azt adok.
2010. jan. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a rossmannban lehet kapni bébi paradicsomitalt(kecskeméti)Én azzal csináltam neki.
2010. jan. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a paradicsom konzervben nincs semmi ami káros lenne,én ennél sokkal meredekebb dolgokat halottam már.az más kérdés,hogy átfőzném neki a krumplival együtt.én itthon elkészített paradicsomléből csinálom neki,és rakok hozza cukrot is.
2010. jan. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!