Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akar aludni 14 hós lányom...

Nem akar aludni 14 hós lányom nap közben. És nem hisztis, nem nyügös, nem álmos. De ha kiviszem babakocsival ebéd után, akkor elalszik, és van hogy két órát is alszik, és éjjel ugyanúgy mint mikor nem alszik nap közben. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most akkor kell neki az alvás? Szerintem igen, ha tud két órát is aludni és még éjjel is, de mindig vigyem ki? Nem akarom hozzászoktatni. Kb egy hete csinálja. Tanácstalan vagyok. Aki volt így, hogy oldotta meg? VAgy mit csinálnátok a helyemben?
2010. jan. 1. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet, még 1 hónapja 2* aludt 2 órát! Nem a legjobb megoldás,de én belerakom a kocsiba és ringatom,majd amikor elég koma beviszem a szobába az ágyra,és alszik mint a bunda! Kicsi még hozzá,hogy ne aludjon napközbe!
2010. jan. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is kell neki az alvás, de mi van mondjuk egy zuhis napon? Mert ha idebenn tologatom, ő nem alszik.
2010. jan. 1. 22:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyilván kevesebb az alvásigénye. Vannak babák, akiknél az ellenkezőjén aggódnak. Ha egyenletesen fejlődik és ahogy írod, nem nyűgös, ezt kell megszoknod. Van ismerősünk, akinek a lánya ennyi idősen napközben semmit nem aludt, este is 9-10 óra felé lehetett ágyba tenni. Szépen felnőtt, semmi baja nem lett.
2010. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ok. De akkor a babakocsiban miért alszik el. És alig hogy elaszik ki tudom venni és beteszem az ágyába és ma is két és fél órát aludt. Pedig nem szoktattam a babakocsiban alváshoz, de egy hete csak így hajlandó. Ma már bungit építettem neki a szobájában, hogy ott sötét legyen és talán így elalszik, de nem jött be. Akkor most tologassam mindig? Akkor tényleg hozzá szokik. Kézben meg egyátalán nem tud elaludni. Hogy lehet még altatni?
2010. jan. 3. 22:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányomnál is van néha pár nap sztrájk,hogy nem akar napközben aludni,de nálunk szerencsére eddig mindig azért 1héten belül visszaállt a rend... És ha délelött csak sétálnátok egy kicsit?Hátha elnyomja úgy is a levegő,és utána aludna rendesen az ágyikójában...

2010. jan. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Polka78 válasza:
Nem lehet hogy fáj a foga. Nálunk is előfordult ez mindkét lányommal. A kocsi elrázta őket. Én szoktam nékik néha Nurofent adni és akkor azért el tudtak aludni.
2016. máj. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zsöff85 ***** válasza:
Fel van pörögve az idegrendszere ahogy fejlődik és csak babakocsiban tud lenyugodni annyira h elaludjon.
2016. dec. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!