Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha alszik a baba kiveszitek,...

Ha alszik a baba kiveszitek, hogy a látogatók felvehessék?

Figyelt kérdés
Alapból nincs bajom azzal, hogy fogdossák. De ha alszik és az ágyában alszik, akkor engem zavar, hogy most azért vegyük ki, hogy lehessen fogdosni, extrém esetben azt várják, hogy hátha felkel és akkor lehet "babázni". Egy kicsit olyan érzést kelt bennem ez, mint amikor az állatkertben kopogtatják az üveget, hogy mozogjál már, csinálj már valami érdekeset stb. Meg lehet úgy is csodálni, ha benéznek a kiságyba mikor alszik, nem?
2014. jún. 10. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha alszik, akkor természetesen nem vesszük ki. Hápogó rokonoknak meg lehet mondani, hogy ők sem örülnének, ha alvás közben kezdenék el őket piszkálni!
2014. jún. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

XD

Jó ez a hasonlat: "állatkertben kopogtatják az üveget, hogy mozogjál már" XD Tényleg olyan.


Viccet félre téve: Nekem nincs gyerekem (véletlenül keveredtem ide), de én sem venném ki ha alszik. Másoknál is, ha látogatóban vagyunk, nem kell ki venni, hagy aludjon.

2014. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gyerek jólléte az első. A látogatók kívánságai nem fontosak. Nem ébresztem fel. A hasonlat tényleg jó! :)
2014. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem és szerintem senki nem ébreszti fel. Mondjuk én még nem találkoztam olyannal, aki ezt elvárta volna.
2014. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A mi családunkban van ilyen :)
2014. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Leginkább aki kevesebbet látja, szinte megsértődik, hogy miért alszik az a gyerek, hogy ő nem lát belőle semmit. Hát istenem.
2014. jún. 10. 17:06
 7/13 anonim ***** válasza:

Már itt is felmerült ez a probléma, ebben az egyben itt igaza van a Kérdezőnek.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__nagyszulo..

2014. jún. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Ha kifejezetten a baba miatt jönne hozzánk valaki messziről, akkor kivenném. Sok babát láttam már, aki szinte nem is érzékelte, aludt tovább. De mondjuk szomszéd vagy közelben lakó, vagy olyan miatt aki bármikor láthatja természetes nem zavarnám meg.
2014. jún. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
En anno felhívtam a keresztanyuksmat es mondtam neki hogy ébredezik a pici, indulhat nyugodtan. Es igy fent volt amikor jott hozzánk. 50kmre lakik tőlünk.
2014. jún. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a hasonlat :-) Nem értem miért gondolja valaki, hogy rendben van ha egy alvó csecsemőt piszkál a saját maga szórakoztatására. Persze nálunk aki nem tudta megfogni mert épp aludt sajnálta, hogy nem tud babázni de szemrehányás sértődés még véletlenül sem volt. Megcsodálgatták halkan az ágyban és kész. Értelmes ember nem fújja fel magát emiatt aki meg igen azzal nem is érdemes foglalkozni.
2014. jún. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!