Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismertek olyan párt, ahol az...

Ismertek olyan párt, ahol az elsőszülött ikerpár után jött még egy, vagy több baba?

Figyelt kérdés
Csak elméleti szinten érdekel a kérdés, nem tudom, hogy ahol ikrek vannak, ott mennyire "szívja le" a szülőket a dupla teher (vagy éppen tölti fel a dupla öröm), vállalnak-e még utána babát. Én egy ilyen párt sem ismerek, pedig sok ikres család él a közelünkben.
2014. jún. 10. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerek ilyet. 4 olyan családot ismerek, ahol ikrek születtek elsőre és egyiknél sem lett több baba. Nem biztos, hogy csak azért, mert nehezebb volt az ikrekkel. Ezek az ismerőseim eleve maximum 2 gyereket terveztek.
2014. jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Most jutott eszembe egy család, bár nem igazán ismerem őket. Ott három felnőtt lány van, az első kettő ikerpár.
2014. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kíváncsicska ***** válasza:
Ismerni nem ismerem őket, csak egyszer (vendéglátásban dolgoztam)vendégként jelentek meg, mesélte az anyuka, hogy 4 gyereke van.2 ikerpár.Természetes úton fogantak mindkétszer (ha ő hazudott, akkor én is :D )
2014. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. Barátnőméknél lombik ikerpár született, majd 2 év múlva, kockáztatva az újabb ikres szülést a lefagyasztott két embriót is visszakérték. Végül csak egy tapadt meg és így 3 kisfiuk van.
2014. jún. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, van. Elsőszülött ikerpár (fiú-lány) inszemmel sikerültek, majd talán 2 éves körül voltak, mikor spontán is sikerült egy kislány. Ők tudatosan 3 gyerekre készültek elejétől fogva. :)
2014. jún. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1 ilyet ismerek. Egyébként az én ismerőseim körében egyértelműen növelte a gyerekek számát az, hogy ikrek születtek. Van olyan ismerősöm, akik egyet terveztek, de így kettő lett, és olyan is, akik kettőt terveztek, de másodszorra ikreik lettek.
2014. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a testvéremmel ikrek vagyunk. Anyukám szeretett volna még egy babát, de nem jött össze. Ha összejött volna, akkor mi is egy ide illő példa lehettünk volna. :)
2014. jún. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöméknél elsőre születtek ikrek, majd utána lett még 4 gyermekük (közülük már nem lettek ikrek :) ). Nagyon szépen nevelték fel őket szeretetben, türelemmel. Szóval van aki vállal még utána, nem is egyet.
2014. jún. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!