Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Kicsípheti annyira a...

SOS! Kicsípheti annyira a kaki a baba punciját, hogy a hüvelybemenet törlésekor kicsit véres legyen a popsitörlő? Nagyon piros a puncija, és felül jön két foga.

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%

Hol jön két foga??? :D


Bocsi, de most alul növeszt két fogat, vagy a szájában? Ha a szájában, akkor az hogy függ össze azzal, hogy nem cseréltétek időben a pelenkáját, és kimarta a széklete szegénynek a bőrét?

2014. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Úgy, kedves első, hogy a fogzásos széklet nagyon ki tudja csípni a feneket, puncit, kukit. Ha nem értesz valamihez, inkább ne okoskodj.

Kérdező! nekem fiam van, így ebben a kérdésben nem vagyok otthon, de célszerű lenne Neogranormonnal, Sudocremmel, Bepanthennel kenni. Kicsípheti nagyon, de ha már vérzik is, akkor kezeld sürgősen.

2014. jún. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, van itthon Sudocrem, kenegetem neki vékonyan, remélem hamarosan helyrejön, mert eléggé megrémített a dolog. Ha nem javul 1-2 napon belül, akkor inkább elviszem orvoshoz, nehogy valami komolyabb dolog álljon a háttérben.
2014. jún. 10. 19:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Jól teszed, ha nem javul mutasd meg orvosnak.
2014. jún. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ki tudja, főleg ha sokáig benne maradt a kakiban. Sudocrém nagyon jó rá, kend be vele minden cserénél. Elmúlik hamar.
2014. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én azóta csak sudocream-et használok. Szegénynek nagyon csúnya volt, de ez segített és azóta sem volt ahhoz hasonló hála istennek. Hamar rendbejön tőle, szeretem ezt a krémet.
2014. jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
A Sudo tényleg jó krém, de én a Bepanthent javasolnám. Az én kisfiam popóját mindig az teszi rendbe.
2014. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a kislányomnak megvan már minden foga, és az osszesnél véresre marta a boret a kaki. Nekunk a kamillas lemosas, a Bioptron lampa, a levegoztetes, a Neogranormon, a koromivrag kenocs es palmers cinkmentes kakaovajas popsikrem valt be.
2014. jún. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálunk a Neogranormon vált be, ez nagyon babafüggő, melyik krém lesz a hatásos.

Este főzzél kamillát, öntsd a fürdővízbe, langyos kamillás vízzel mosd le peluscsere közben (vattával, vattalappal vagy gézzel), mert a törlőkben lévő anyagok ilyenkor csak csípik a sebes bőrt.

Tegyél le gumis lepedőt, arra pelust és hagyd szellőzni a fenekét. Ha már nagyobb a baba, szedd fel a szőnyeget (már ha lehet) és csak kis bugyit adj rá egy-két órára.

Sajnos, amíg ki nem bújik az a két fogacska, addig ilyen lesz.

2014. jún. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jótanácsokat! Ma reggelre már szebb, de még mindig piros szegénykémnek. Egyébként sosem hagyom a kakis pelusban, ha látom , hogy éppen alkot (feláll, kapaszkodik egy bútorban, és kivörösödik a kis feje:D) Nagyon ömlik a nyála is, remélem lassan vége lesz ennek a fogzós szenvedésnek ... és ezek még csak a 3. és 4. fogai..
2014. jún. 11. 07:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!