Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit éreztetek mikor pozitív...

Mit éreztetek mikor pozitív lett a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Annyira boldog vagyok, mindjárt bőgök, meg félek is egyszerre! Most csináltam, halvány a csík, de apa is látja úgyhogy ketten talán nem hallucinálunk, ugye? Jön a kistesó!! Holnapra várnám a nem vártat, ha visszaállt az eredeti ciklusom miután abbahagytam a bogyót.
2010. jan. 2. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél nagyon örültem, de féltem is, hogy mi lesz. A másodiknál csak az öröm maradt, már tudom mire számítsak.
2010. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok.én is sírtam,ráadásul nem tudtam apát elérni így a barátnőm tudta elsőként hogy baba lesz.
2010. jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!Én is ezt érztem!Először a kétségbeesés, mit csinálok 2 gyrekkel de aztán jött a 4 éves lányom és mondtam neki hogy kistesó van a hasamba, azt mondta "Anya, majd segítek pelenkázni, és etetni"

Akkor tudtam, életem újabb legboldogabb napja van!

Ennek 16 hete!Azóta is bevan zsongva a párom és a lányom is!Ahányszor uh-ra megyek a lányom alig várja hogy haza jöjjön az oviból, mindig azt hiszi kivette a doktorbácsi a kistesót!

2010. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most már tényleg bőgök. A teszen most már biztos hogy van csík, azért pár nap után még csinálok egyet. A 14 hós lányom imádja a babákat. Azért félek kicsit, mert nem sok idő lesz köztük, (bár így terveztük). Hogy bírták akiknek két év van a kicsik között? Engem mindig azzal riogatnak hogy nagyon nehéz.
2010. jan. 2. 15:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Gratula! Nekünk van egy majd 1 éves kislányunk, és mi is szeretnénk most már a másodikkal próbálkozni. Szeretném, ha nem lenne köztük túl nagy korkülönbség, még akkor is, ha nehéz lesz velük. Szeretném ezt a gyed témát egyszerre letudni. Viszont az esélyünk nem túl nagy, mert a pici lányunk 4. inszeminációra sikerült. De elvileg van esély a sima teherbeesésre is. Mi nagyon örültünk a dupla csíknak, apa a wc ajtó túloldalán kérdezte: Na, mi a helyzet! Én meg: Ez annyira pozitív, hogy csak NA!!!!! Szóval nálunk nagy öröm volt, mert sokat vártunk rá!
2010. jan. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok!teljesen egy cipőben járunk,csak én még nem mertem tesztelni:)ha összejött akkor nálunk is ennyi lesz a korkülömbség a picik közt..Engem is riogatnak azzal hogy milyen nehéz két kicsivel,de az elsőnél is azt hallgattam hogy milyen nehéz egy pici babával,aztán nem jött be.Szerintem ezek a dolgok rajtunk múlnak!a korkülömbség ideális szerintem:)
2010. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát én úgy jártam, hogy megcsináltam a tesztet, és nem fogtam fel, hogy a halvány csík is csík, azt hittem egyforma erősségűnek kell lenni. Ez egy szombati napon volt, másnapra vártam. Kedden sem jött még meg, és valami oknál fogva kivettem a tesztet a szemetesből és elolvastam a tájékoztatót, ahol rajta volt, hogy a halvány csík is csík. Rohantam férjemhez, hogy nézze, jön a baba, de közölte, hogy szombat óta ott van, nem megbízható. Nem értette meg, hogy szombaton is ott volt a csík. Másnap alig vártam, hogy kinyisson a gyógyszertár, 2 tesztet vettem, mindkettő pozitív lett. Férjem dolgozott, így anyut hívtam, és bőgtem a telefonban. Nagyon örültem. Leírhatatlan érzés volt. Azóta már eltelt egy kis idő, pont ma 9 hónapos a kis hercegnő, de az akkori érzés örökre bennem marad. :-)
2010. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én anno nem vettem tesztet, késett a mensim, rosszul voltam, és éreztem, hogy összejött a baba. Mentem a dokimhoz, és mondtam, hogy baba lesz, de nem csináltam tesztet, csak érzem. Csak mosolygott, és vizsgálat után gratulált.
2010. jan. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én sírtam,mert nem akartam....most itt ül az ölemben és imádom...most síkitozik...6 hós
2010. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
15:52 Írj ha tesztelték!:-) Remélem összejött. Én még tesztelek egy ellenőrzést pár nap múlva.
2010. jan. 2. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!