Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10,20 vagy 50-es erősségű...

10,20 vagy 50-es erősségű terhességi teszt a legjobb, legmegbízhatóbb? (Lent a többi)

Figyelt kérdés

Bele vagyok keveredve. Lehet rosszul gondolom de én azt hittem az 50-es jobb mert mégiscsak erősebb, nagyobb szám.

De aztán valahol pont az ellenkezőjét olvasom, hogy a 10-es a legjobb...


Na most akkor melyik? És a miértet is írjátok oda légyszi.


Minden választ köszönök előre is.


2011. okt. 30. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
A 10-es a legérzékenyebb teszt mert ez mutatja ki a legkevesebb hcg hormont a vizeletből.Ezt követi a 20, 25...és így tovább.
2011. okt. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
10-es, az már 10ml akármi hcg-t is kimutat, az 50-es az csak 50ml akármi hcg-t mutat ki, tehát a tizes a legjobb!!!
2011. okt. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most már értem!


Köszönöm mindkettőtök válaszát!


Tudnátok ajánlani 10-es erősségű tesztet?

2011. okt. 30. 08:11
 4/6 anonim ***** válasza:
bemész dm-be,rossmannba vagy gyogyszertárba és bármelyik...
2011. okt. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
dm rossmann gyógyszertári 25-teszt nekem csak rendelésre hoztak gyógyszertárből.
2011. nov. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Draga holgyeim,

mivel rengeteg eltero velemenyt olvastam, mindenki okulasara vegeztem egy kiserletet: ugyanabban a "poharkaban" elvegeztem 3 tesztet (igaz, nem reggel, hanem delutan) a PE utani 15. napon.

Az eredmeny:


Baby Check Mini 10-es teszt: negativ

Early Pregnancy Test 10-es : negativ

Clear Blue 50-es teszt (elvileg a legkevesbe erzekeny teszt): pozitiv.


Ennyit a hiperszupererzekeny tesztekrol. Igaz, hogy draga a Clear Blue, de ugy latszik, a legpontosabb. Remelem, segithettem a sok Kivancsi Fancsinak :)

2011. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!