Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék, hogy 14hónapos...

Mit tehetnék, hogy 14hónapos lányom ne ordítson a cipőjében?

Figyelt kérdés
Megvettük az elsőt, de totál kiakad ha a lábára adom :(
2014. jún. 11. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
próbál ráadni egy másikat,lehet,hogy ez nem kényelmes neki!
2014. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem szorítja a lábát? lehet a hossza jó neki de a szélessége nem jó
2014. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

próbáltam többet is, mindegyiknél ez volt...

ennél kevésbé sírt a boltban.

Itthon kezdődött, néztem és tuti nem szoros.

Annyira ideges vagyok miatta.

2014. jún. 11. 21:20
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam is hasonlóan viselkedett. Ő levette, lerúgta kikötötte, eldobta... Még a csatos szandit is addig babrálta még ki nem nyitotta... Sajnos egy megoldás van. Kitartóan cipőbe tartani közbe próbáld meg elterelni játékokkal, bármivel hogy ne azzal foglalkozzon.

Egyébként a mai napig úgy vagyunk a cipővel hogy már megtűri magán, de mikor bejövünk a házba azonnal leveszi! Nyugi, én mikor boltba mentünk ami 5 perc tőlünk 17x álltam meg (babakocsival voltunk) és adtam a lábára a cipőt csak oda úton.. vissza már nem számoltam... Ja és nem szorította..

2014. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam pont az ellentéte a Te babádnak: Ő cipőmániás. Egész nap a cipőit hozza, rakosgatja, párosítja őket. Csak azért írtam le, hogy hátha a Te babád ia megszeretné, ha napközben folyton szem előtt lenne a cipője, esetleg játszanátok valamit a cipőkkel. Viccesen hangzik, de nálunk mindegyik cipőnek más neve van, és más hangon beszélnek. Imádja a kisfiam.
2014. jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ezt csinálta, aztán vettünk puhatalpú cipőt (pediped). Azzal semmi baja nem volt. Utána már simán váltottunk rendes cipőre.
2014. jún. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért...

De 14 hós kora előtt nem is volt cipő a lábán? Mert akkor nem csodálom hogy furcsa neki. Kisfiamnak 4 hósan vettem puhatalpút, majd amikor kinőtte kapott másikat, majd 9 hósan kapott egy rendes cipőt mert akkor már felállt és úgy gondoltam jó ha szokja hogy cipőben van. Az első lépéseknél furcsa volt neki a cipő de megszokta, sokszor játék közben is ráadtam hogy szokja. 14 hós és semmi problémája a cipőkkel. Nyújtja a lábát felhúzáskor és ha beérünk a lakásba leül a földre és csatolja ki a szandiját mert tudja hogy le kell venni.

2014. jún. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Először kocsicipővel szoktuk szoktatni őket, majd mikor elkezdenek járni jöhet a rendes cipő. Én valami puhább, kevésbé zárt, kényelmesebb dologgal (cipő, szandál, papucs, mamusz) kezdeném a szoktatást, majd utána adnék rá rendes cipőt.
2014. jún. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szandált vettünk, és hordott már kocsicipőt.
2014. jún. 12. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!