Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák anyukái,...

Tápszeres babák anyukái, megírnátok mennyibe kerül körülbelül egy hónapra a babátok tápszere?

Figyelt kérdés
Milyen fajtát használtok és mennyi idős a babának? Az anyósomnak 'küldeném' el az információt, hogy mennyit spóroltunk meg havonta a férjemmel, hogy nem hagytam rá amikor nem volt elég a tejem és küzdöttem.6 hós babó anyukája, köszönöm.
2010. jan. 2. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
A tápszerrel biztosan nem spóroltatok meg semmit.A természetes anyagok,gyümölcs,zöldség stb sokkal olcsóbb és egészségesebb is,mint a tápszer.Abyósod csak akkor hinné el,hogy spóroltatok,ha elküldenéd olyanok véleményét is,akik nem tápszeren nevelik a babájukat.(Elég sokan vannak az ismerőseim körében ilyenek.Van aki azért,mert ezt tartja helyesnek,de van olyan is,akinek az anyagi lehetőségei nem engedik meg,hogy drága tápszerekkel etessék a babájukat.
2010. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
külföldön élünk, nutrilont evett a fiam 1 éves koráig, az 15 euro volt/doboz. mikor még csak azt evett, akkor 5 napig volt elég kb. tehát az kb 6 doboz havonta, 90 euro kb, ami 24-25000 ft.
2010. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Beba Ha-t eszik a lányom és 12 ezer forintba kerül kb havonta. Egy éves koráig olcsóbb volt, akkor nagyobb volt rá a támogatás,de akkor meg többet evett belőle. 17 hós, nem ehet tejet, reggel és este még mindig tápszerezik. egyébként aki azt mondja, hogy a természetes dolgok egészségesebbek annak azt mondanám, hogy egy másfél hetes gyereknek nem adhatok gyümölcsöt meg zöldséget...gratulálok a sikeres tejszaporításhoz a kérdezőnek, nekem sajnos nem sikerült, pedig nagyon küzdöttem!
2010. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves 2. és 3. válaszoló, köszönöm nektek amit írtatok.Első nem értelek? Ha nem lett volna tejem mit kellett volna adnom tápszer helyett?
2010. jan. 2. 18:04
 5/12 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló: ha nem tudsz a kérdésre válaszolni akkor bölcsebb lett volna továbblépni és nem hülyeségeket írni (nyugodtan le lehet pontozni).

A kérdésre pedig: az én babám tejfehérje allergiás ( a diétától apadt el a tejem), ezért speciális tápszert kap 100%-os támogatással, de kiszámoltam neked, hogy ha ennyit enne az előző tápszeréből kb. 15000 Ft-ba kerülne havonta (4,5 hós).

2010. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Bea24 ***** válasza:
Mi Beba 1 active-ot használunk, napi egyszer már eszik gyümit is, a kislányom 5 hónapos. Kb. havonta 2000Ft-ot tesz ki, mert 1 hét alatt fogyaszt el egy zacskót, ami 350 gr. Üdv.
2010. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Kb. 15000 Ft havonta, ennyit spóroltál amihez gratulálok. Az anyósoddal meg ne foglalkozz úgy látom ő is kőkorszaki nézeteket vall, mint az én anyósom!

2010. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az én babám fél éves koráig anyatejes volt, aztán a humana baby fit 1-et kapta, most 9 hónapos, már a humana 3-ast kapja. napi egyszer. kb 4 rongy havonta a tápszer, soha nem került nekünk többe (volt, hogy kevesebbe, mert a baby fit 1 az 900 grammos, és majdnem egy hónapig elég volt, 2100 huf), és még az egészségpénztában is átforgattam a tápszereket, így a 30%át visszaírják adózáskor a számlámra. én a reggeli tápszer helyett inkább joghurtot adok fél éves korától.
2010. jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ja, ez az anyósodnak nem lesz kielégítő info, mert az első fél évben ha tápszeres lett volna a babám, valszeg többe került volna, bár asszem a humana baby fit 1 valami 800 forint receptre... annyira azért nem eget rengető, de valóban nem mindegy.
2010. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia mi most Milupa jóéjt tápszert eszünk már,mert csak éjszakára kell a tápszer kb 1500Ft és 2hétig tart ki.

Amikor kicsi volt Humana 1-est evett ami 1990(recepttel)-2500ft(recept nélkül)és 6x7evett naponta 5napig bírta a doboz

üdv 6,5hónapos baba anyukája

2010. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!