Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barnás-szürkés folt a szemfehé...

Barnás-szürkés folt a szemfehérjén?

Figyelt kérdés
17 hónapos kisfiam szemfehérjén múlt héten egy foltot vettem észre. Azt hittem valami szösz ment a szemébe de most észrevettem, hogy még mindig ott van és ez egy folt. Pontosan nem tudtam megnézni milyen színű mert szemzug felé van és nagyon nehéz egy kicsit is úgy nézetni,hogy lássam. Az biztos, hogy nem eres. Amúgy nem dörzsöli, nem könnyezik, nem csipás és nem piros. Volt valakinek valami hasonló? Gyerekszemészeten meg tudnak nézni egy ilyen picúrt?
2014. jún. 12. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Páromnak van ilyen amit leírtál,neki azt mondták ciszta.Nincs vele teendő,csak évente kontrollra kell járnia.Vidd el szemészetre,természetesen meg tudják nézni és mondani mi az.
2014. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, elviszem a szemészetre. Szép estét Neked! :-)
2014. jún. 12. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit.Neked is :)
2014. jún. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Mi volt a kisfiad szemevel,mert az en kisfiamnak is van barna folt a bal szemfeherjen! Koszi hogy valaszolsz!Mi is megyunk szemeszetre de be vagyok tojva! :(
2015. aug. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam vele szemészeten. Azt mondták csak egy pigmentfolt ami gyakori kisgyerekeknél. Most már 2,5 éves és még mindig megvan de nem lett sem sötétebb sem nagyobb. A doki szerint nem kell vele törődni majd idővel valószínűleg eltűnik :-)
2015. aug. 13. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!