Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Piros folt a szemfehérjén,...

Piros folt a szemfehérjén, mitől van?

Figyelt kérdés
Ma reggel amikor tükörbe néztem arra lettem figyelmes,hogy egy 1 mm átmérőjű, szabályos körvonalú, vérpiros folt látható a jobb szemfehérjémen. Látásproblémákat nem okoz, de hajlamos vagyok rosszra gondolni. :-( Kérlek benneteket, hogy csak az írjon, akinek már volt hasonló problémája, vagy pedig megközelítőleg pontos diagnózist tud felállítani a leírtak alapján. Köszönöm a válaszokat!

2014. máj. 24. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly volt ilyen, piros volt és kicsit fájt is, azonnal mentem a szemészetre, azt mondta a doki, hogy valamilyen fertőzés, kaptam rá szemcseppet, 2 nap alatt elmúlt tőle.
2014. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet erőlködés, vagy hányás miatt is bevérzés, az pár nap alatt magától is elmúlik.
2014. máj. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megpattant egy hajszálér. Annak millió oka lehet. Ha nem gyakran fordul elő, nem kell aggódni, ha megint előjönne mostanában, érdemes kivizsgáltatni. Ha kontaktlencsét hordasz, akkor hanyagold, amíg elmúlik, és ideje lenne egy kontrollnak is.
2014. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!