Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretheti a baba apukát...

Szeretheti a baba apukát ugyanúgy mint anyukát, ha apuka is teljesen kiveszi a részét a babanevelésben és babázásban?

Figyelt kérdés
A munka miatt nem tölthet annyi időt a babával mint anyuka, de mikor lehet játszik vele, odaadó, kedves, kiveszi mindenféle babakörüli teendőből a dolgát. Tudom, hogy anya szopiztatja a babát és terhesség alatt is már közelebb állnak egymáshoz, de ez lassan változhat, nem?
2008. júl. 31. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak annyit válaszolnék, hogy én lennék a legboldogabb a világon, ha a 7 hónapos lányom úgy nézne rám, mint az apjára. És nem csak én látom így, a múltkor anyukám is megjegyezte, hogy :" Te, ez a gyerek úgy néz az apjára, mint egy istenre...". Ha hazaér a férjem a munkából délután és például evés közben percenként nem néz a lányunkra / aki közben őt bámulja :-) / már görbül is a szája, hogy apa nem foglalkozik vele...Szóval a válaszom egyértelmű igen.:-)
2008. júl. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző válaszadóval. Az én lányom is szinte isteníti az apját (most 6 hónapos). A férjem gyakran túlórázik, és gyakran még hétvégén is dolgozik. Deamikor hazajön az én lányom nak kipattanak a szemei, nevet és nagyon boldog. Csak egyszer látnám, hogy nekem is így örül :-).
2008. júl. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lányok, ez nálunk is így van, de ez nem azért van, mert minket kevésbé szeret. Egy vlünk, belőlünk táplálkozik. Egész nap mi vagyunk vele, persze, hogy fantasztikus esemény, ha apa hazajön. Ráadásul ő sokkal önfeledtebben tud játszani vele, mert kevesebb a felelőség, gondoskodás rész.

Később már kialakul, hogy apás vagy anyás, de 2-3 éves korik ANYÁS.

2008. júl. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
UGYANÚGY nagy valószínűséggel nem, mivel nincs két ember, akiket egyformán lehet szeretni. De ugyanannyira igen. Tudjátok, az én babám nem is ismeri az apját, viszont az új páromat olyan mértékben elfogadta, hogy néha azt érzem, jobban szereti, mint engem. Egyszerűen imádja, rajongással tekint rá, szóval az egész szerintem azon múlik, hogy ha valai magabiztosan közelít hozzá, és a baba a szeretetet és a nyugalmat érzi rajta, azt képes megszeretni.
2008. júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A Párom sokat dolgozik, este 6 körül ér haza, de a lányom rajongásig imádja! Ha Ő otthon van, én szó szerint le vagyok ejtve. Fürdésnél, meg bármikor, ha mindketten ott vagyunk, csak az apját nézi, vele huncutkodik, szorongatja a kezét stb. Egyetlen dologban vagyok csak én az etalon, ha nagyon nyűgös, illetve fáj a pocija, akkor csak én tudom megnyugtatni. De ha csak azért sírdogál, mert kézben akar lenni, akkor viszont sokszor csak az apjánál van el nyugodtan. Úgyhogy nyugodj meg a baba érzi, tudja, hogy az apuka és szereti is, úgy, mint téged. 2,5 hós kislány anyukája.
2008. júl. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!