Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyünk ajándékba a kis...

Mit vigyünk ajándékba a kis újszülöttnek?

Figyelt kérdés

Növérem tegnap este szült, jövöhéten megyünk meglátogatni öket. Mit lehet vinni a picinek? Vagy az anyukának? Elöször valami kis rucira gondoltam, dehát az annyi van már neki. :)


Tudnátok segiteni? :)


2014. jún. 14. 08:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Johnsons babacsomag.Van benne popsitörlő,babaolaj,sampon,minden ami kell a babának,plusz az anyukának egy babatáska:)
2014. jún. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

Johnsonst inkább ne!!!

Rettentő sok helyen olvasni, hogy a vacak összetevők miatt allergiás reakciói lettek a babának tőle, újszülöttnél inkább ne kísérletezz ezzel a márkával.


Aminek mindig örülnek az a pelenka és popsitörlő, bár ebből hasznos megtudni, milyen márkát szeretnének használni. A Papmers Premium Care általában mindenkinél beválik újszülötteknél, mi is azt használtuk, szerintem a legszuperebb pelenka ami csak létezik.

Nagyon jól jön még ilyenkor a gyümölcs, esetleg Karamalz ital anyukának, hátha ettől még több teje lesz (és finom is :D ).

2014. jún. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%

Vigyél mindenkinek egy kis jelképes ajándékot.

Én babának ragokat, anyának gyümölcslét apának meg egy pezsgőt vittem.

2014. jún. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
A babacsomag nem biztos, hogy jó, eleinte gyógyszertárit használ, na meg nem biztos, hogy a bírni fogja a baba bőre. Babanapló, láblenyomat készítő, egyedi body stb.
2014. jún. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező a nővéredet bőven megkérdezhetnél. Lehet egy meleg kaját vinnél annak örülne a legjobban mert akkor időt nyerne a pihenésre.


Itt sok egyedi ajándékot találsz.

[link]

2014. jún. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Húú, köszi a sok tippet! :) igen, megkérdezhetném a testvéremet, de akkor szerintem nem lenne meglepi. :) vagy esetleg még összebeszélhetnénk anyukámmal,töle tudnék még puhatolózni. :)
2014. jún. 14. 09:18
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Én nem szeretem ha tesóm kitalálja majd ő mit vesz. Tuti vagy van olyanunk, vagy felesleges!!!! Kérdezd meg a tesód MINDENFÉLEKÉPPEN,lehet vettek már, vagy nem akarnak olyat!!!
2014. jún. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Johnsonst ne, a lanyom szenvedett tole ugy kimarta a boret.

En biztos hogy babanaplonak orulnek :)

2014. jún. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
Még friss élmények a látogatóktól: én a popsitörlőknek és a ruciknak örültem (főleg a praktikusaknak, mint body, rugi, egyberuha), a huszadik plüssnek már kevésbé, akármilyen aranyos is volt, és nagyon-nagyon örültem, ha kaját hozott valaki, egy finom tartalmas levesért vagy házi sütiért ölni tudtam volna :)Pelenkát nem kaptunk, de abból mindig volt sok.
2014. jún. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Visszagondolva mi rengeteg dolgot kaptunk a látogatóktól, de a nagy részük sajnos haszontalan volt, vagy nem vált be... persze nagyon hálás voltam, és értékeltem a szándékot, de vannak dolgok, amikkel eléggé mellé lehet lőni:

-kaptunk többféle pelenkát is, márkásat is, kevésbé márkásat is, sajnos volt köztük olyan, amit nem tudtunk elhasználni, egyszerűen minden egyes pelenkázás után baleset történt, így elajándékoztam a védőnőnek ezeket a pelusokat..

-kaptuk kb 25 csörgőt és rágókát, volt olyan, amit hónapokig ki sem bontottunk

-kaptam 3 babanaplót, mondanom sem kell, mindegyik üres (ez persze már az én hibám nyilván..:( )

-kisruhákat is kaptunk, ezeket egyszer-egyszer ráadtam a lányunkra, de sok olyan volt, ami egyáltalán nem a mi ízlésünk volt. illedelmesen megköszöntem, de nemigen vettem elő a szekrényből


Amiknek én személy szerint nagyon-nagyon örültem:

-Popsitörlő, ezzel nehéz mellélőni, a legtöbb márka jó terméket árul, egyikkel sem volt gondunk.

-Mesekönyv: nyilván egy újszülött semmit nem ért a mesélésből, de amikor elkezdtem neki mesélni, verseket mondani, mindig édesen elszunyókált rajtam. Később pedig a képeket szerette nézegetni,és még most is ebben a státuszban vagyunk, pár hónap és már érteni is fogja a történeteket. Szóval ez az a dolog, ami szerintem minden korban jól jön :)

- Főtt étel!!! Nem nagy dolog, de nekem annyira, de annyira jól esett, amikor ebédet hoztak.. egy tál levest, egy tányérnyi húst körettel, savanyúsággal ... nem tudtam főzni az első hetekben, így jobb híján hidegkaját és rendelt ételt ettem, egy kis házikoszt ezek után roppant jól esett:)

-Gyümölcslé: ennek is nagyon örültem, jót tett a tejtermelésemnek



Kicsit bő lére eresztettem, remélem tudtam valamennyit segíteni. Persze hangsúlyozom, ezek Számomra voltak nagyon hasznos vagy éppen kevésbé hasznos ajándékok, lehet más pont fordítva látná a dolgot.

2014. jún. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!