Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet venni ajándékba egy...

Mit lehet venni ajándékba egy újszülöttnek, ha már mindene megvan?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
pelenkát
2010. okt. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Babanaplót, fényképalbumot, pelenkát, positörlőt, szundirongyot.
2010. okt. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tinker Bell ***** válasza:
Ezt akartam én is írni, de sorolhatnám a babafürdetőt, egyéb babaápolókat, törlőkendőt. Ezekre mindig szükség van, és mivel ő még nem tudja, hogy mi az, hogy ajándék ezért szerintem nem is veszi zokon, hogy nem játékot viszel neki. Így legalább anyuéknak segítesz.
2010. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A babanapló egész jó ötlet. Nem akarok pelenkát meg hasonlót venni, mert mindenkitől ilyeneket kapnak.
2010. okt. 8. 11:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a szüleit.
2010. okt. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ajándékutalvány! És akkor azt vesznek rajta, amit akarnak!

De a fényképalbum is jó ötlet, én már 2 nagyot tele pakoltam, pedig csak 8 hónapos a fiam! :)

2010. okt. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valami babáknak való zenei cd, verses könyv amiből anyukája majd tud neki felolvasni. Szerintem az ilyen tipusú "élmények" nagyon kedvesek.
2010. okt. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

de szerintem nyugodtan vehetsz neki nagyobb ruhácskákat!


mert ugyebár a baba nőni fog és ha van nagyobb rucija az nagy segítség lesz később.

legalábbis én mindig örülök ha valaki nagyobb méretű ruhát vesz a lányomnak,elrakom a szekrénybe és semmi baja nem lesz.de jó a gondolat hogy mondjuk tavasszal nem kell neki 5-6 kisnadrágot vennem csak 2-3.mennyivel jobb nem?


de egyébként a fürdető,törlőkendő,pelenka,sampon,hintőpor, ezek mind jó ötletek mert ugye ezek fogyó dolgok!


javaslom állíts össze egy ajándékkosarat!rakhatsz bele bármit!tisztálkodóeszközöket,fénykép album,babanapló és mindenféle hasznos dolog lehet benne!vegyél olyan kosarat amit május kosárnak is szoktak vagy hasonlót.belerakod amiket gondolsz és utána szépen becsomagolod átlátszósba és egy nagy masni.


szerintem ez nagyon cuki volna!


20hónaposkislány anyukája

2010. okt. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!