Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyünk ajándékba a kis...

Mit vigyünk ajándékba a kis újszülöttnek?

Figyelt kérdés

Növérem tegnap este szült, jövöhéten megyünk meglátogatni öket. Mit lehet vinni a picinek? Vagy az anyukának? Elöször valami kis rucira gondoltam, dehát az annyi van már neki. :)


Tudnátok segiteni? :)


2014. jún. 14. 08:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én soha nem felejtem el,hogy egy kolléganőm hozott nekem egy tál tiramisut(persze nem kávés volt hanem kakaóval locsolta meg a babapiskótát)..esküszöm semminek nem örültem annyira pedig sokmindenki sokmindent hozott!

Egyébként pelenkának,popsitörlőnek én is nagyon örültem ezek tényleg hasznosak voltak!Pamperssel sztem nemigen tudsz mellélőni!

Nekem egyik barátnőm múlthéten szült kislányt én egy ilyet veszek neki:

[link]

Esetleg nemtudom milyen árfekvésben gondolkoztok de ha anyuddal összefognátok akkor nekem mindkét gyerekemnél áldás volt a rezgős piehnőszék(feltéve ha nincs még nekik)

vagy befizetheted őket egy családi babafotózásra.

2014. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm ezt a rengeteg hasznos ötletet!! :) azt hiszem böven van miböl válogatnom! :) szerintem akkor maradok a minél hasznosabbnál, és a popsitörlöt választom. A tesòmnak pedig viszek sok gyümölcsöt és gyümölcslét.:)
2014. jún. 14. 13:48
 13/14 anonim ***** válasza:

nekünk ezek az ajándékok jöttek jól:

pelenka, baba nevével hímzett tetra pelus, takaró, hordozókendő...

vagy a családnak ebéd, süti, gyümölcs, gyüm.lé

2014. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ajándékutalvány, pénz.(Ahol majd feltehetőleg vásárolni fog: pl.:rossmann, DM, bababoltok és legalább 6 hóra kérd).Mi ennek örültünk a legjobban,popsitörlőkendő némelyike olyan büdös volt nem tudtam egy szobában maradni vele.Ha nem akarsz sokat költeni, tényleg a süti a legjobb.
2014. jún. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!