Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hurkás babátokra is szokták...

Hurkás babátokra is szokták mondani hogy dagadt? Már nagyon idegesít.

Figyelt kérdés
5 hónapos babám 7170g,és egyáltalán nem dagadt és annyira idegesít amikor ezt mondják rá.Ja meg a másik hogy 3200 g-al született és az első 2 hónapban 2 hét alatt 400g-kat hízott.Szerintem ez a normális.
2010. jan. 2. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem kell törődni azokkal akik ilyet mondanak,a Babák egyáltalán nem kövérek!Kisfiam is jó húsban van igaz elmúlt 1 éves,de Ő sem dagi.Anyós mondta éppen ma,hogy digi-dagi daganat...na én meg rögtön,hogy Te meg olyan vagy,mint a pálcikaember.60 éves létére!Kisfiam legalább makkegészséges hála a Jó Istennek!:)))
2010. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És pont olyan mondja, aki 2 órán keresztül szoptatta a gyerekét aki semmit sem hízott,aztán tápszeres lett és olyan gyorsan akarta felhízlalni hogy 2 óránkét tömte bele a tápszert.Ja és amit ő csinál a babájával az normális de engem mindig leszól.
2010. jan. 2. 21:21
 3/11 anonim ***** válasza:
2 hét alatt normális a 400g. Bőven belefér a heti 120-25 grammba, ami a normál hízás. Az én kislányom most 16 hónapos és 11 kiló. Karácsonykor épp a keresztapám jegyezte meg róla, hogy "milyen kövér ez a kislány!". Na ez baromi rosszul esett, főleg, hogy a vele egyidős gyerekek vagy nála 5 hónappal fiatalabb unokaöccse is nagyobbak, súlyosabbak nála. A legjobb, ha elengeded az ilyen megjegyzéseket a füled mellett!
2010. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kisfiam is ennyi kg volt 5 hónaposan.

Egyáltalán nem volt kövér, most 10 hónapos és 9kg, 72 cm.

Nyugodj meg, most már nem fog annyit gyarapodni a súlya.

Egyébként honnan veszik a bátorságot más babáját le "dagadtozni".

Mindenki a saját háza táján sepregessen!!!

2010. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Csak aztán vigyázzatok, ezért van ennyi elhízott 6-12 éves gyerek, mert az anyukája nem vallja be magának sem, hogy a gyereke dagadt, és tovább tömi...
2010. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most bocs, de 16 hónaposan nem sok a 11 kiló, akárhogy is nézzük...
2010. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én babám 15 hetesen 6,6 kg , de hosszú és arányos kisfiú.
2010. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az emberek nagyon tudják osztani az észt! Csak arra figyelj akinek a véleményében mindenekfelett megbízol (arra viszont érdemes)! Az én lányomat úton ütfélen lekövérezték, meg hogy látszik szeret enni a gyerek...1 évesen volt 8 kg...de ugye a pofazacskói olyanok mint egy hörcsögnek...nagyon meg tudják bántani az embert én már csak tudom és nehéz is elengedni a füled mellett. Én mostanában már csak mosolygok rajta, de magamban még anyázok egy nagyot aztán adok a lányomnak egy puszit. Visszaszólni már nem szoktam mert belefáradtam.
2010. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szió.Tudom miről beszélsz, én kisfiam is sokat lekövérezték, de csak kinevettem őket, nem érdekelt, mert tudtam, hogy rendes ételekkel etetem.Míg csak volt tejem szoptatta, utána jött a hozzátáplálás és próbáltam nem hízlaló ételeket adni neki,inni is csak vizet iszik.3200g-al született, de mindig is több volt a súlya az átlagnál, viszont ennek ellenére ügyes baba, 8 hónaposan már kapaszkodva , ment, 10 és fél hósan tette meg első lépéseit és 11 hónapos kora óta megy egyedül, a kis HURKÁIN:)

Most lesz 13 hónapos 10-én, 12,5 kg és 80 cm, ennek ellenére egész nap szalad, le sem áll , írtó jopofa gyerek, viszont most már én sem nyelem le , ha megszólják, hogy, hú de kövér gyerek...

Igen kicsit tényleg pocakos, meg pufi az arca, de sajnos kiderűlt, hogy beteg és szteroiddal kezelik, aminek sajnos ez a következménye és már én sem tudok nevetni...:(

2010. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az enyémre is azt mondják, hogy dagadt. Fáj nekem, főleg, amikor a nagyapja dagadéknak szólítja. Olyankor azt gondolom róla, hogy vén p.csfej. Szóval ne foglalkozz az ilyenekkel, gyökér, aki ilyet mond egy babára.
2010. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!