Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tetszik Neked ez a szundikendő...

Tetszik Neked ez a szundikendő? (kisfiúnak)

Figyelt kérdés
[link]
2014. jún. 14. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Az mindegy, hogy nekünk tetszik-e, a kisfiúnak tessen! Erről kérdést kiírni!
2014. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tetszik aranyos! Nekünk is volt hasonló, de a fiam a mai napig egy olyan alvós rongyit használ ami gyakorlatilag egy kispàrna huzat vatelinnel töltve és lesteppelve.
2014. jún. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem tetszik szerintem aranyos

2014. jún. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó. Az én kislányom szeretné a kiálló bizgentyűk miatt :)
2014. jún. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fiamnak is bocija van, hasonló, csak egyszerűbb. Egész picinek szerette, néha megpuszilta, de sosem aludt vele. Másfél éves lassan, még mindig nyomatom, hátha boci tudna néha tehermentesíteni, de csak kéri, hogy bábozzak vele, mert az vicces. Ennyit arról, amit mi elképzelünk...:)
2014. jún. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, aranyos :)
2014. jún. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha ajándékba vennéd, NE!

Nagyon kevés gyerek alszik szundikendővel!

Minden gyereknek van 1-2, ami csak felesleges kacat, mert a felnőttnek megtetszik, a gyereknek meg nem kell.

Inkàbb egy pléd. Az hasznos is, meg annak is van csücske, ha valamit gyömödzölni akar.

2014. jún. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg megveheted. Napközben is tud vele játszani, nem csak aludni. Nekünk van kacsás, a kiálló csomókkal, cetlikkel tök jól el tudtak szöszölni. És mindkét gyerekemnek van alvós szundikendője.
2014. jún. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem jön be a kép, de ha gondolod vedd meg. De ne csodálkozz, ha mást rágcsál majd. Én is vettem szundikendőt, de végül más textilt kezdett el rágcsálni ami azóta is a kedvenc tárgya, azzal alszik, a szundikendő ami erre a célra lett volna meg szépen van valahol, mert sosem érdekelte a fiamat :) Szóval hiába tetszik, majd a gyereknek kell tetszenie.
2014. jún. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!